- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vilniaus valdžia neskuba priimti biudžeto projekto

Autorius: veidas.lt | 2011 01 07 @ 11:30 | Lietuva | No Comments

Sostinės politikai kol kas nepradeda net svarstyti šių metų miesto biudžeto, tačiau jo rengėjus jau užvertė pasiūlymais, ką reikėtų finansuoti, penktadienį rašo “Vilniaus diena”.

Trečiadienį vykusio miesto tarybos posėdžio darbotvarkėje šių metų Vilniaus biudžeto svarstymas buvo įrašytas pirmu numeriu.

Tačiau dieną prieš posėdį šis klausimas iš darbotvarkės buvo išbrauktas. Toks pats likimas sostinės biudžeto svarstymą ištiko ir per praėjusį miesto tarybos posėdį.

“Pagal įstatymus savivaldybių tarybos miestų biudžetus turi patvirtinti per du mėnesius nuo tada, kai Seimas patvirtina valstybės biudžetą. Valstybės biudžetas buvo patvirtintas gruodžio 9 dieną, vadinasi, miesto biudžetas turėtų būti patvirtintas iki vasario 9 dienos”, – sakė savivaldybės Finansų valdymo ir apskaitos departamento direktorius Edmundas Kačkus.

Pasak jo, nebūtų jokios tragedijos, jei miesto biudžetas vasario pradžioje ir nebūtų patvirtintas.

“Jei biudžeto nepatvirtinsime, turėsime gyventi kas mėnesį iš vienos dvyliktosios praėjusių metų biudžeto dalies. Jei taip įvyktų, nebūtų jokio nuostolio, nes pernykštis biudžetas, šiaip ar taip, buvo 130 mln. litų didesnis, nei planuojamas šiųmetis”, – teigė E.Kačkus.

“Viena yra, koks biudžetas buvo pateiktas, o kita, koks jis bus po visų diskusijų. Mes tik dėliojame skaičius, o biudžetą tvirtina miesto taryba. Politikai pateikė nemažai pasiūlymų, reikia viską dar apsvarstyti”, – kalbėjo E.Kačkus.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vilniaus-valdzia-neskuba-priimti-biudzeto-projekto

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.