2011 Spalio 20

Vilniaus savivaldybė, pradėjusi naują akciją, priverstinai nutempė jau devynis automobilius

veidas.lt

Vilniaus miesto savivaldybė pradėjo vykdyti priverstinio automobilių nutempimo akciją, kuri truks mėnesį – iki lapkričio 20 d. Vakar prasidėjusios akcijos metu buvo nutempti 9 transporto eismui ar vairuotojų matomumui prieš pėsčiųjų perėjęs trukdę automobiliai. Visi automobiliai nuvežti į saugomą automobilių aikštelę Verkių gatvėje.

 

Pažeidžiant Kelių eismo taisykles paliktų automobilių vairuotojams paskirtos baudos, jie turi sumokėti 200 litų už automobilio nuvežimą ir mokestį už automobilių saugojimą aikštelėje.

 

„Vairuotojai savo automobilius turi palikti tam skirtose vietose, o ne pažeidžiant taisykles, nes pastaruoju metu Vilniuje mašinos statomos tiesiog ant perėjų, vejų, šaligatvių ar taip, kad trukdo pravažiuoti viešajam transportui. Tikimės, kad šios akcijos metu pavyks sudrausminti neatsakingus vairuotojus ir išmokyti juos pagarbos kitiems eismo dalyviams“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

 

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 7 val. iki 19 val. mieste patruliuoja SĮ „Susisiekimo paslaugos“ darbuotojai kartu su Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, kurie, pastebėję Kelių eismo taisykles pažeidžiančius automobilius, iš karto išveža juos su tam specialiai pritaikyta transporto priemone. Kitomis dienomis informacija apie transporto priemones, kurios yra pastatytos pažeidžiant Kelių eismo taisykles ir trukdo kitų eismo dalyvių judėjimui, perduodama Vilniaus apskrities Vyriausiajam policijos komisariatui.

 

 

Vaizdo reportažas apie akciją: http://www.youtube.com/watch?v=AJidIoMk1NQ

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...