2011 Gegužės 03

Vilniaus oro uostas tikisi užsieniečių antplūdžio

veidas.lt

BFL

Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) tikisi, kad turistų šią vasarą pagausės trečdaliu.

TVOU skaičiavimais, nuo gegužės iki spalio į sostinę turėtų atvykti bent 100 tūkstančių užsieniečių daugiau nei pernai tuo pat metu, kai bent vienai nakčiai Vilniuje per tuos mėnesius apsistojo apie 300 tūkst. turistų, rašo “Lietuvos rytas”.

Savo viltis TVOU sieja su dviejų pigių skrydžių bendrovių atėjimu į sostinės aviacijos rinką ir papildomais senbuvių reisais.

Balandžio viduryje iš Lietuvos sostinės pradėjo skraidyti vengrų “Wizz Air”, pirmadienį – ir airių “Ryanair”. Pagal planus “Wizz Air” ir “Ryanair” vasaros sezono mėnesiais turėtų skraidinti 50-60 tūkst. keleivių.

Vilniaus turizmo informacijos centro duomenimis, pernai Vilniuje labiausiai – 58 proc. – augo baltarusių turistų skaičius, gausėjo ir rusų – jų viešėjo 20 proc. daugiau.

Vilniaus turizmo informacijos centro atstovė Jurga Pociūtė apgailestavo, kad nutraukus skrydžius į Paryžių pradėjo trauktis prancūzų turistų skaičius, kuris pastaraisiais metais šiek tiek augo.

Pernai prancūzų Vilniuje lankėsi 14,3 tūkst. – 2,6 proc. mažiau nei 2009-aisiais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...