2012 Vasario 10

Vietinio turizmo verslo atstovai kviečiami atrasti neišnaudotas kultūrinio-edukacinio turizmo galimybes

veidas.lt

Paezeriu dvaras

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) rengia verslo misiją, kurios metu vietinio turizmo verslo atstovai susipažins su restauruotais Vidurio Lietuvos dvarais, muziejų ekspozicijomis, dalyvaus edukacinėse programose, lietuviškų tradicijų demonstravimuose.

„Siekiant mažinti turizmo Lietuvoje sezoniškumą, turime kiekvienu metų laiku pasiūlyti turistams paslaugų, kurios juos trauktų čia atvykti ir ilsėtis. Verslo misijos, pristatančios skirtingas turizmo paslaugas skirtinguose šalies regionuose, leidžia verslininkams patiems pamatyti vietoves ir paslaugas, kurias jie vėliau galės pasiūlyti savo klientams. Kultūrinio-edukacinio turizmo verslo misija ne tik padėsime verslui bendradarbiauti, bet ir pritrauksime daugiau vietinių bei užsienio turistų“, – apie ne pirmą kartą rengiamas verslo misijas pasakoja VTD direktorė dr.Raimonda Balnienė.

Kultūrinio-edukacinio turizmo verslo misijos vasario 9 – 10 d. metu turizmo verslo atstovai aplankys Pakruojo, Bistrampolio bei Siesikų (Daugailių) dvarus. Kaune verslininkai susipažins su Maironio nežinomais gyvenimo faktais, Maironio lietuvių literatūros muziejaus naujovėmis, skirtomis turistams poeto 150 metų jubiliejaus proga. Bus lankomas 1863 m. sukilimo muziejus Kėdainių rajone, verslo misijos dalyviams pristatysiantis edukacinę programą.

Turistų jau pamėgtame Bistrampolio dvare lauks Kurtuvėnų kumpio degustacija, vakaronė, pasakojimai apie „Siauruką“ ir Karazijos vyną. Su verslo misijos dalyviais aktualiomis Vidurio Lietuvos regiono turizmo temomis bendraus ir ateities planus aptars Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos prezidentas Arūnas Svitojus, Panevėžio ir Anykščių Turizmo informacijos centrų atstovai.

Verslo misijos metu apie 30 renginių organizavimo bei turizmo paslaugų verslo įmonių atstovų ne tik turės galimybę asmeniškai pažinti patrauklius turizmo objektus, kultūrines-edukacines programas. VTD organizuojamoje kontaktų mugėje bus galima aptarti bendradarbiavimo galimybes su atnaujintas paslaugas ir jų paketus turistams parengusiais vietos verslininkais.

Kultūrinio edukacinio turizmo verslo misija yra antroji, rengiama įgyvendinant Europos Sąjungos remiamą projektą “Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas”. Pirmoji sėkminga verslo misija SPA – gamtinio turizmo tema vyko 2011 m. gruodžio 8-9 d. VTD taip pat planuoja 2012 m. gegužės 10-11 d. surengti verslo misiją aktyvaus turizmo tema.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...