2010 Balandžio 15

Tragedija Smolenske

Velionio prezidento L. Kaczynskio motina apie sūnaus ir marčios žūtį vis dar nežino

veidas.lt

Vienoje iš Varšuvos ligoninių gulinti velionio Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio (Lecho Kačynskio) motina Jadwiga Kaczynska (Jadvyga Kačynska) vis dar nieko nežino apie tragišką sūnaus ir marčios mirtį.

Tai televizijai tvn24 pareiškė artimas žuvusio šalies vadovo brolio dvynio Jaroslawo Kaczynskio (Jaroslavo Kačynskio) bendradarbis.

Adamas Bielanas (Adamas Belanas) taip pat pranešė, jog Jaroslawas prie motinos lovos praleidžia kasdien po kelias valandas. J.Kaczynska serga lėtine plaučių liga.

A.Bielanas paneigė teiginius, jog prieštaringai Lenkijoje sutiktą sprendimą dėl žuvusio prezidento laidojimo vietos Karališkojoje Vavelio pilyje priėmė J.Kaczynskis.

Pasak jo, brolis dvynys sprendžiant šį klausimą “buvo ne tas, kuris įtikina, o veikiau tas, kurį įtikino”.

“Nežinau, kas buvo šio sumanymo autorius, tačiau žinau, jog buvo žmonių, kurie su Krokuvos metropolitu kardinolu Stanislawu Dziwiszu (Stanislavu Dzivišu) dėl laidojimo Vavelyje kalbėjosi anksčiau nei su Jaroslawu Kaczynskiu”, – sakė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...