2011 Kovo 22

Automobiliai

Vasarį perkiamiausias buvo naujasis “Megane”

veidas.lt

Antrąjį šių metų mėnesį perkamiausiu „Renault“ ir „Dacia“ asortimento modeliu Lietuvoje išliko naujasis „Megane“ – parduota 19 tokių automobilių. Vasario mėnesį iš viso buvo nupirkti 52 „Renault“ grupės automobiliai: 45 „Renault“ modeliai bei 7 „Dacia“.

Naujasis „Megane“ sudaro 56 proc. visų šiais metais nupirktų „Renault“ keleivinių automobilių modelių ir kol kas, kaip ir praeitais metais, lieka populiariausiu prekės ženklo automobiliu Lietuvoje. Antrasis daugiausia dėmesio iš pirkėjų sulaukęs „Renault“ modelis buvo naujasis „Laguna“ – praėjusį mėnesį buvo parduoti 7 jo vienetai.

RENAULT-Megane2009-2010-

Perkamiausias šalyje „Renault“ modelis lengvųjų komercinių automobilių klasėje šiais metais, kaip ir pernai, yra naujasis „Master“. 2011 m. nupirkti 23 jo vienetai, tai sudaro 61 proc. visų nupirktų prekės ženklo lengvųjų komercinių automobilių.

„Dacia“ pardavimai vasario mėnesį pasiskirstė labai tolygiai, vienodo pirkėjų dėmesio sulaukė ir „Logan“, ir „Sandero“, nežymiai juos aplenkė naujausias prekės ženklo modelis – „Duster“ visureigis.

Nuo metų pradžios Lietuvoje iš viso parduota 113 „Renault“ ir 19 „Dacia“ modelių.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...