2010 Gegužės 05

Skolininkų turtas

Varžytynės stringa

veidas.lt

Šiuo metu varžytynių skelbimuose – beveik 800 objektų. Jų įvairovė didžiulė – pradedant nebaigtu statyti daugiau kaip 2000 kv. m viešbučiu sostinėje (jo pradinė kaina milijonas) ir baigiant penktadaliu gyvenamojo namo su penktadaliu lauko tualeto.

Nemažai ir žemės sklypų, butų, automobilių, garažų –  ir kiekvienas šis objektas slepia ištisą savininko nesėkmių istoriją. Vieni turto savininkai su viltimi laukia pirkėjų, kiti dreba, kad tik jie neskubėtų. Pastariesiems sekasi labiau. Kai antstoliams pavyksta ką nors parduoti, tai laikoma netikėta sėkme.

Neseniai vilnietis antstolis Irmantas Gaidelis kolegoms pranešė: krizė pasibaigė – net dvejos varžytynės įvyko! Tačiau praėjusią savaitę antstolis “Veidui” jau tvirtino, kad tai tik pavieniai atvejai. Iš tiesų išvaržomo turto parduodama labai minimaliai. Antstolio vertinimu, pirkėjai atsargūs dėl to, kad rinka prisotinta parduodamo įvairaus turto, o perkant turtą iš varžytynių rizikuojama įsigyti papildomų problemų, pavyzdžiui, teismo sprendimu iškeldinti gyventojus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...