2011 Balandžio 06

Savivaldybės

Varėnos meru išrinktas socialdemokratas E.Jankevičius

veidas.lt

Pirmajame naujos Varėnos rajono savivaldybės tarybos posėdyje trečiadienį meru išrinktas socialdemokratas Elvinas Jankevičius.

E.Jankevičių parėmė 13 tarybos narių iš 25 Varėnos politikų, du pasisakė prieš jo kandidatūrą, 10 biuletenių buvo sugadinta.

“Svarbiausi darbai – keisti ir stiprinti rajono viziją, skatinti verslą, steigti daugiau darbo vietų, patobulinti šiukšlių išvežimo mokesčio skaičiavimo tvarką”, – BNS trečiadienį teigė naujai išrinktas meras.

Daugiau kandidatų į rajono vadovus nebuvo iškelta.

Socialdemokratas E.Jankevičius mero poste pakeis Lietuvos centro partijos (LCP) atstovą Vidą Mikalauską, vadovavusį rajonui keturias kadencijas.

LCP daugiausia – 11 – vietų rajono taryboje gavo ir per šiuos rinkimus, bet dėl koalicijos susitarusios šešios partijos nusprendė šįkart centristus palikti už borto.

V.Mikalauskas BNS yra sakęs, kad jam buvo pateiktos nepriimtinos sąlygos, ir jis “negalėjo rizikuoti savo reputacija”.

Keturis mandatus čia turi Liberalų sąjūdis, tris mandatus – socialdemokratai, po du – liberalcentristai ir konservatoriai, po vieną -”darbiečiai”, “tvarkiečiai”, tarybos narys yra ir nepriklausomas kandidatas Gediminas Jakavonis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...