2014 Birželio 21

Valdovų rūmų direktoriui įteiktas garbingas apdovanojimas

veidas.lt


Lietuvos pramonininkų konfederacija įvertino Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų direktoriaus dr. Vydo Dolinsko, kaip istoriko, vadybininko bei aktyvaus visuomenininko, veiklą. Už indėlį atkuriant valstybinės reikšmės Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmus ir bendradarbiavimo plėtojimą tarp Lietuvos ir užsienio šalių kultūros, paveldo bei mokslo institucijų žymiam muziejininkui buvo skirta garbinga Vytauto Andriaus Graičiūno nominacija.
Iškilminga apdovanojimo ceremonija surengta Lietuvos pramonininkų konfederacijos 25-mečiui skirtoje jubiliejinėje konferencijoje, vykusioje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Renginyje kalbėjęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pastebėjo, kad stiprėja dialogas tarp verslo, mokslo ir valdžios atstovų. Vyriausybės vadovas ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis pasveikino Valdovų rūmų direktorių su reikšminga nominacija ir įteikė Vytauto Andriaus Graičiūno skulptūrinį portretą bei aukso medalį.
Dėkodamas už garbingą apdovanojimą, dr. V. Dolinskas pasidžiaugė tuo, kad Lietuvos pramonininkų konfederacija atkreipė dėmesį į Lietuvos kultūrą ir į mūsų šalies istoriją bei paveldą puoselėjančias kultūros įstaigas. „Ši nominacija liudija reikšmingą slinktį verslo, mokslo ir kultūros suartėjimo link“, – teigė Valdovų rūmų muziejaus direktorius. „Garbingu apdovanojimu buvo pastebėtas ir įvertintas jaunas bei veržlus Valdovų rūmų muziejaus kolektyvas. Tik sutelktu visų muziejaus specialistų darbu ir neblėstančiu entuziazmu pavyko pasiekti aukštų rezultatų. Muziejaus bendruomenės vardu priimu Vytauto Andriaus Graičiūno nominaciją kaip didelį įpareigojimą ateičiai“, – sakė dr. V. Dolinskas. Jis pasveikino Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentą R. Dargį ir visus šalies pramonininkus su gražiu jubiliejumi, verslo žmonėms palinkėjo tolesnės sėkmės ir išreiškė viltį, kad ateityje taip pat ir kultūra sulauks naujų mecenatystės iniciatyvų.
Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. V. Dolinskas įvertintas už indėlį stiprinant ir užtikrinant kultūros bei muziejų vadybos efektyvumą ir taip kartu aktualinant Lietuvos istoriją ir kultūros paveldą nacionaliniu bei tarptautiniu lygmenimis.
Lietuvos pramonininkų konfederacija Vytauto Andriaus Graičiūno nominaciją kasmet teikia nuo 2006 metų. Iki šiol nominacija įteikta jau dvidešimčiai asmenų, tarp jų – UAB „Sicor Biotech“ generaliniam direktoriui, Lietuvos mokslų akademijos nariui profesoriui habil. dr. Vladui Bumeliui, Kauno technologijos universiteto Verslo strategijos instituto direktoriui ir Strateginio valdymo katedros vedėjui profesoriui habil. dr. Robertui Jucevičiui, buvusiam UAB „Omnitel“ prezidentui Antanui Zabuliui, AB „Lietuvos geležinkelių“ generaliniam direktoriui Stasiui Dailydkai, Vytauto Didžiojo universiteto profesoriui habil. dr. Povilui Zakarevičiui, Druskininkų savivaldybės merui, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentui Ričardui Malinauskui, Mykolo Romerio universiteto rektoriui profesoriui dr. Alvydui Pumpučiui ir kt.
Lietuvos pramonininkų konfederacija, atsižvelgdama į šalies universitetų bei Lietuvos vadybos draugijos siūlymą, įsteigė Vytauto Andriaus Graičiūno nominaciją, siekdama pagerbti šią iškilią asmenybę ir įamžinti žymaus vadybos mokslininko bei praktiko nuopelnus ir neįkainojamą indėlį į Lietuvos bei pasaulio vadybos mokslą, progresyvių vadybos modelių taikymą įmonių valdyme. Ši nominacija teikiama kasmet birželio mėnesį iškilmingame Lietuvos pramonininkų konfederacijos metiniame renginyje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. p.Kukusinski. p.Kukusinski. rašo:

  Neter kerll.O p.Lansbergi galetu idet i rojali ir ten
  palaidoti.

 2. Padėka Padėka rašo:

  Tiek milijonų nuplukdyta statyboms, o ne skurstantiem kultūros darbuotojams


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...