2010 Balandžio 15

Tragedija Smolenske

V. Žirinovskis mano, kad dėl lenkų prezidento lėktuvo katastrofos kalta ir Rusija

veidas.lt

Rusijos parlamento žemųjų rūmų pirmininko pavaduotojas Vladimiras Žirinovskis plenarinio posėdžio metu trečiadienį pareiškė, kad už Lenkijos politinio elito žūtį prie Smolensko atsakinga ir Rusija, praneša Lenkijos naujienų agentūra PAP.

Pasak šio prieštaringai vertinamo rusų politiko, kurio žodžius cituoja PAP, “rusai yra atsakingi už tai, kad esant tirštam rūkui leido tūpti užsienio lėktuvui su šios šalies politiniu elitu”.

Nacionalistinės Rusijos liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderis pareikalavo atkurti nuostatą, įpareigojančią pablogėjus oro sąlygoms visiems lėktuvams uždaryti Rusijos oro uostus.

“Mes patys Rusijoje turime veikti, o ne svarstyti, ką savo lėktuvo įgulai nurodys užsienio šalies vadovas”, – sakė Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas ir pareikalavo atleisti žmones, kurie per šį tragišką incidentą prie Katynės parodė aplaidumą.

“Esame atšiauraus klimato valstybė. Pas mus dažnai kyla rūkas, pablogėja meteorologinės sąlygos, todėl turime aiškiai nuspręsti, jog ne lėktuvo įgula priima sprendimą dėl nusileidimo oro uoste, o oro uosto darbuotojai, nes tik jie gali tiksliai nustatyti rūko mastą ir tūpimo sąlygas”, – sakė rusų politikas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...