2010 Spalio 01

Politika

V.Navickui siūlo trauktis iš mero pareigų

veidas.lt

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas vėlų ketvirtadienio vakarą nutarė rekomenduoti Vilniaus miesto merui Viliui Navickui trauktis iš posto.

Apie sprendimą BNS pranešė TS-LKD frakcijos atstovė Estela Mažonaitė, partijos pirmininkas premjeras Andrius Kubilius sprendimo bei motyvų siūlyti V.Navickui trauktis nekomentavo.

V.Navicką į mero postą pasiūlė TS-LKD frakcijos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai. Meru jis išrinktas praėjusių metų vasarį.

TS-LKD Priežiūros komitetas praėjusią savaitę sustabdė V.Navicko narystę partijoje, viešumon iškilus įrašui kaip meras V.Navickas, rugsėjo pradžioje susitikęs su savivaldybės kontrolieriumi Šarūnu Skuču, “mokė” kontrolierių daryti tyrimus, palankius valdančiajai koalicijai.

BNS turimame įraše girdėti, kaip V.Navickas per pokalbį su partijos bičiuliu sako, kad nurodymą, kuris naudingas valdančiajai Tėvynės sąjungai, savivaldybės kontrolieriai gali atlikti per tris dienas, o nurodymą, kuris naudingas “paksiniams”, galima nagrinėti ir trejus metus.

Tuo tarpu už pokalbio įrašinėjimą slapta ir jo paviešinimą Priežiūros komiteto sprendimu Š.Skučas pašalintas iš TS-LKD.

Komiteto sprendimas yra galutinis. Tačiau dėl tokio komiteto sprendimo partijoje kilo nepasitenkinimas.

Šeštadienį posėdžiavusi TS-LKD taryba partijos Priežiūros komitetui nurodė persvarstyti sprendimą.

V.Navickas anksčiau siekė, kad Š.Skučas būtų atleistas iš savivaldybės kontrolieriaus pareigų, tačiau savivaldybės taryba atsisakė šį klausimą įtraukti į posėdžio darbotvarkę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...