2011 Gegužės 13

Užutrakyje – teatralizuotas koncertas visai šeimai

veidas.lt

V. Balkūnas

2011 m. gegužės 15 d., sekmadienį, 15 val. Užutrakio dvaro sodybos rūmų Gobelenų salėje įvyks teatralizuotas koncertas „Pasaka“.

Ar prisimenate savo vaikystę, kuomet gyvenote susikurtame svajonių pasaulyje? Vaiko akimis žiūrint, jis – didelis, spalvingas, paslaptingas ir lydimas muzikos garsų.

Teatralizuotame koncerte visai šeimai „Pasaka“ kviečiame prisiminti vaikystę. Tai – muzikinė pasaka dideliems ir mažiems apie tai, kaip apdulkėjusioje palėpėje maža mergaitė randa ir prakalbina muzikos instrumentus – smuiką, kontrabosą, fortepijoną. Galiausiai ji atranda paslaptingiausią instrumentą – savo balsą.

Specialiai šiam projektui sukurtą pasaką klausytojams paseks „Trupė liūdi“ aktorius, grupės „Liūdni slibinai“ narys Dominykas Vaitiekūnas. Pasakos personažais taps dainininkė, auksinio balso konkurso „Triumfo arka“ nugalėtoja Ona Kolobovaitė, smuikininkė Agnė Doveikaitė-Rubinė ir kontrabosininkas Danielius Rubinas, daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų prizininkai, atstovaujantys Lietuvai legendinio smuikininko Gidono Kremerio kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“ bei kituose tarptautiniuose jaunimo orkestruose, griežę solo su Lietuvos nacionalinės filharmonijos kolektyvais, praėjusiais metais pakviesti dirbti simfoniniame orkestre Japonijoje ir pianistė, tarptautinių konkursų laureatė Birutė Asevičiūtė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijusi meno aspirantės laipsnį.

Atlikėjai paruošė nuoširdžią muzikinę dovaną ne tik vaikams, jų tėveliams, seneliams, bet ir vaikystę pamiršusiems „rimtuoliams“ ar tiesiog amžiniems vaikams.

Programoje – jaunosios rašytojos Kristinos Mikaitės pasakos apie muzikos instrumentus premjera ir žaismingi muzikos kūriniai: Užutrakio svečiai išgirs „Gulbės“ prisiminimą, „Dramblio“ vargus, „Drebulytės išdykėlės“ išdaigas ir kitas gražiausias kompozicijas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...