2011 Balandžio 23

Verslas

Uždrausta “Smetoniška” gira

veidas.lt

BFL

Dėl sudėtyje aptikto saldiklio uždrausta realizuoti 6,67 tonos “Smetoniškos” giros.

Bendrovei “Volfas Engelman” uždrausta realizuoti iš Baltarusijos bendrovės “Lidskoe pivo” importuotą girą po to, kai jos sudėtyje rastas saldiklis acesulfamas K, pranešė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Vadovaujantis Nealkoholinių gėrimų ir giros apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento nuostatomis, giros gamyboje neturi būti naudojami saldikliai, įskaitant ir minėtąjį.

Šiuo metu 13,34 tūkst. vienetų pusės litro talpos buteliukų giros “Smetoniška” yra sulaikyti ir saugomi “Volfas Engelman” sandėliuose, Kaune. Įmonei uždrausta girą tiekti į rinką ir nurodyta minėtą partiją skubiai surinkti iš rinkos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Aurimas Aurimas rašo:

  Na ir pavadinimas, aš jau buvau beišsigandąs, kad visiškai uždraus pardavinėti “Smetonišką” dėl to, kad joje yra kažkiek tai alkoholinio tūrio, o čia pasirodo, kad vieną partiją reikia išimti iš rinkos.

  Che, che… galvojau pagaliau susiprotėjo, kad giroje negali būti alkoholio jokio (visigi, ir vaikai ją ragauja), o čia… Pff… Bus tų dar saldiklių ir ne vieno :D

 2. Anonimas Anonimas rašo:

  “Lidskoe pivo” jau senokai ir priklauso “Volfui Engelmanui”.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...