2011 Liepos 08

Uždaro laikraštį “News of the World”

veidas.lt

.

Paskutinis laikraščio numeris pasirodys sekmadienį, liepos 9 dieną.

“Skandalas įsiplieskė dar prieš kelis mėnesius, tačiau šalies vyriausybė, vadovaujama premjero Deivido Kamerono (David Cameron), ėmėsi intensyviai tirti bylą šią savaitę, kai paaiškėjo, kad žurnalistai pasiklausydavo ne tik žvaigždžių ir politikų, bet ir paprastų piliečių telefono pokalbių.

2005 m. liepos 7 d. Londone įvykdyto teroro akto aukos tėvas Grehemas Foulksas (Graham Foulkes) pareiškė, kad jo pokalbių buvo klausomasi pirmosiomis dienomis po sprogimo. Į policiją su analogiškais nusiskundimais kreipėsi ir 2002 m. dingusios mergaitės Mili Douler (Milly Dowler) motina. Šios merginos palaikai buvo rasti tik praėjus pusmečiui po jos dingimo.

Dar anksčiau buvo skelbta apie neteisėtą politikų ir garsenybių telefono pokalbių pasiklausymą.

Be to, tarp tų, kurių pokalbių slapta klausydavosi “News of the World” žurnalistai, yra ir buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Tonis Bleras (Tony Blair) bei princo Viljamo (William) sutuoktinė Keit Midlton (Kate Middleton).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...