2010 Gegužės 11

Interneto svetainė

Už telefoną galima mokėti mažiau

veidas.lt

“Net du trečdaliai vartotojų permoka už mobiliojo ryšio paslaugas”, – skelbia nauja interneto svetainė www.gerasplanas.lt. “Iš tiesų esu labai sena vieno mobiliojo ryšio operatoriaus klientė – jau dešimt metų. Esu pavadinta kažkokia superkliente, nes labai daug prakalbu. Už telefoną kas mėnesį moku po 150 Lt. Mano draugai ir pažįstamai jau gerą pusmetį giriasi telefonui išleidžiantys po 10–20 Lt per mėnesį, su daug kuo jie kalba nemokamai. Taigi aš suprantu, kad permoku už telefoną”, – tvirtina vilnietė Milda Dubinskaitė.

Jai ir daugumai kitų vartotojų kaip tik ir pravers svetainė www.gerasplanas.lt. Šiame tinklalapyje galima palyginti įvairių mobiliojo ryšio operatorių siūlomus planus ir išsirinkti geriausiai atitinkantį poreikius. Tai padaryti gana lengva, tereikia užpildyti trumpą anketą, kurioje reikia nurodyti, kiek minučių kalbate per mėnesį ir kiek SMS žinučių išsiunčiate. Taip pat svarbu pažymėti, ar jums reikalingas mobiliojo interneto ryšys ir ar norite su planu gauti naują mobilųjų telefoną. Netrukus programa pagal skaičiavimo algoritmą automatiškai pateiks visų planų sąrašą. Jame nurodoma mėnesinio mokesčio kaina ir paaiškinimai. Informacija čia atnaujinama kiekvieną savaitę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. K.Stro K.Stro rašo:

    Nereikia plepėti ir telefono išlaidos atpigs. Aš naudojuosi telefonu be sutarties, su papildymu, tad irgi labai taupus būdas, bent jau niekad firma man nenurašys mano neprakalbėto laiko.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...