2011 Vasario 15

Verslas

Uosto direkcijoje yra žmonių, su kuriais nenoriu dirbti

veidas.lt

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Eugenijus Gentvilas teigia, jog uosto direkcijoje yra žmonių, su kuriais jis nenori dirbti.

Paklaustas, ar yra svarstomi klausimai dėl galimo darbuotojų atleidimo, kuris sietinas su neteisėta veikla, E.Gentvilas interviu dienraščiui “Klaipėda” teigė, jog dalis jų jau nebedirba.

“Uosto direkcijoje dar yra žmonių, su kuriais nenoriu dirbti, ir padarysiu taip, kad bus iškeltas klausimas – arba aš, arba jie. Kai kuriose pozicijose turime laikinai einančius pareigas žmones. Jie labai gerai žino, kas yra padaryta. Ir jie gerai žino, ką žinau aš. Negaliu nuslėpti kai kurių dalykų”, – kalbėjo E.Gentvilas.

Anot E.Gentvilo, įtarimų yra ir dėl jo pirmtako Sigito Dobilinsko.

“Džiaugiausi, kad neradau kokių nors blogų pirmtako veiksmų. Bet jie išlindo pernai gruodžio 15 dieną. Aš matau sąmoningus parašus. Yra 30 dokumentų, kuriuose teigiama, kad geležinkelis “Klaipėdos Smeltėje” yra nebereikalingas, ir jį reikia demontuoti. Vis tiek dedamas parašas, kad reikia statyti geležinkelį ir sumokėti pinigus. Sakyti, kad nežinojo, yra sudėtinga. Tai sakau su apmaudu”, – kalbėjo uosto vadovas.

Nesutarimų, pasak E.Gentvilo, kyla ir su bendrove “Klaipėdos hidrotechnika”.

“Jie paima ir parašo, kad Uosto direkcija jiems skolinga 6 mln. litų, o jie mums – pusę milijono. Pateikdami tokius duomenis, jie apgauna teismą. Vieną kartą jau išvengė bankroto byloje su “Hidroplius” pateikę melagingus duomenis. Kitą kartą ėjo į restruktūrizaciją su tokiais duomenimis, kuriuos mes paneigėme. Mums pavyko susipažinti su restruktūrizavimo bylos metmenimis. Teismas panaikino sprendimą leisti restruktūrizuotis. Jie vėl kreipėsi”, – kalbėjo E.Gentvilas.

Pasak jo, uostas “Klaipėdos hidrotechnikai” skolingas 3,5 mln. litų, o įmonė uostui – apie 12 mln. litų.

“Jei teisėsauga pasižiūrėtų normaliai, tai būtų pripažinta kaip sukčiavimas, dokumentų ir finansinės apskaitos klastojimas”, – sakė E.Gentvilas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Python Python rašo:

    saunuolis Gentvilas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...