2011 Vasario 14

Uostas

Uosto direkcija – be vyr. finansininkės

veidas.lt

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija nuo vasario 9 dienos iš užimamų pareigų atleido vyriausiąją finansininkę Beatą Kulevičiūtę, daugiau kaip 9 metus skaičiavusią milijonines uosto pajamas ir išlaidas.

Uosto direkcijos vadovas Eugenijus Gentvilas teigia atleidęs B.Kulevičiūtę todėl, kad vyriausioji finansininkė nevykdė jo nurodymų ir nepateikė paaiškinimų, kodėl vizavo kai kurias sutartis, pirmadienį rašo portalas ve.lt.

Anot E.Gentvilo, B.Kulevičiūtė vizavo sutarčių pakeitimus, pagal kuriuos bendrovėms “Klaipėdos hidrotechnika” ir “Lokys” per kelerius metus buvę išmokėti 9 mln. litų avanso, kai ankstesnėse sutartyse avanso mokėjimas nebuvo numatytas.

B.Kulevičiūtės taip pat buvo prašoma paaiškinti, kodėl ji derino ir vizavo sutartį tiesti geležinkelį bendrovės “Klaipėdos Smeltė” nuomojamoje teritorijoje. Dėl šios sutarties Klaipėdos apygardos prokuratūra yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą.

Pasak uosto vadovo, vyriausioji finansininkė atsisakė pateikti paaiškinimus ir pasakė, kad kalbės tik su ikiteisminį tyrimą atliekančiu pareigūnu. Uosto direkcijos vadovas už atsisakymą vykdyti jo nurodymus parašė papeikimą, o nuo vasario 9 dienos B.Kulevičiūtė buvo atleista.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...