2011 Kovo 28

Jūrų uostas

Uosto direkcija įsigijo pastatą

veidas.lt

Valstybinio Klaipėdos jūrų uosto administracija po pusmetį trukusių derybų dėl kainos iš keltų įmonės “DFDS Lisco” už 14,014 mln. litų perka administracines patalpas.

“Lietuvos žinios” rašo, kad pastato pirkimo-pardavimo sutartis pasirašyta kovo 22 dieną, o uosto direkcija į naujas patalpas ketina persikelti iki 20 metų veiklos jubiliejaus birželio mėnesį.

“Atsižvelgėme ir į tai, kad turimos administracinės patalpos neatitinka sanitarinių higienos normų, nes daugumai darbuotojų tenka tik apie 4 kvadratinius metrus darbo vietos ploto. Kasmet uosto direkcijoje apsilanko apie 60 delegacijų iš įvairių pasaulio šalių. Uosto direkcijai stinga vietos tinkamai pristatyti vienintelį Lietuvos uostą”, – teigė generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Tikimasi, kad visas tarnybas sukėlus į vieną pastatą, kurio plotas – 4950 kvadratinių metrų, nereikės išlaidauti darbo kabinetų ir renginių salės nuomai.

“Su uosto direkcija sutarta, kad išsikraustysime iki gegužės 31 dienos. Sutapo visų ketinimai: mūsų – pastatą parduoti, o direkcijos – noras patalpas pirkti. Įmonei priėmus sprendimą paslaugas krovinių siuntėjams ir keleiviams tobulinti, perkeliant dalį darbuotojų į jūrų perkėlos terminalo administracines patalpas, turimas pastatas tapo per didelis, jo naudojimas neefektyvus. Krovinių tarnyba iškelta jau anksčiau, keleivių aptarnavimo tarnybą taip pat netrukus numatoma iškelti į uostą”, – sakė “DFDS Lisco” komunikacijos vadovas Vaidotas Klumbys.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...