2010 Spalio 12

Avarija

Ukrainoje autobusas susidūrė su traukiniu

veidas.lt

Ukrainos rytuose antradienį nedideliam autobusui susidūrus su traukiniu 37 žmonės žuvo, o dar 12 nukentėjo, pranešė pareigūnai.

“Incidentas įvyko šį rytą Dniepropetrovsko regione. Nedidelis autobusas susidūrė su traukiniu. Žinome, kad per šį incidentą žuvo 37 žmonės, dar 12 nukentėjo”, – sakė vienas milicijos atstovas.

Kaip pranešama, autobusas su traukiniu susidūrė antradienio rytą nesaugomoje geležinkelio pervažoje.

“Pervaža buvo uždaryta; joje įjungta signalizacija, rodanti, kad automobilių eismas per pervažą uždarytas”, – sakė geležinkelio pareigūnai.

Tyrėjai nustatė, kad signalizacija šioje pervažoje buvo tvarkinga.

Ukrainos valstybinė geležinkelių transporto administracija nurodė, kad pagal preliminarius duomenis, šio incidento kaltininkus tapo autobuso vairuotojas, pažeidęs eismo taisykles, nustatančias važiavimą per geležinkelio pervažas.

“Autobuso vairuotojas nekreipė dėmesio į pervažos signalizacijos šviesoforo ir įvažiavo į pervažą priartėjus traukiniui, todėl įvyko susidūrimas su lokomotyvu. Pagal preliminarią informaciją, autobusas važiavo iš Marhanecio į Nikopolį”, – sakoma antradienį paskelbtame geležinkelio valdybos pranešime.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...