2011 Vasario 09

Komunalis ūkis

Ukmergę šildžiusiai bendrovei “Miesto energija” ketinama išjungti elektrą, šildymą

veidas.lt

Ukmergės rajono savivaldybė ir jai priklausanti įmonė “Ukmergės šiluma” už skolas rengiasi išjungti elektrą, šildymą ir vandenį privačiai bendrovei “Miesto energija, iš kurios pernai buvo perimtas miesto šilumos ūkis.

“Miesto energija” komunalinių mokesčių piktybiškai nemoka nuo praėjusios vasaros, skola jau siekia apie 30 tūkst. litų. Su įmonės vadovais buvo susirašinėjamą, bet jie skolos nepripažįsta ir į siunčiamus raginimus nereaguoja. Čia ne daugiabutis namas, tad rimtai svarstome galimybę išjungti “Miesto energijai” elektrą, šildymą ir vandenį”, -”Lietuvos rytui” sakė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Juozas Varžgalys.

Pasak jo, sprendimą dėl to turės priimti bendrovės “Ukmergės šiluma” valdyba.

Bendrovės “Ukmergės šiluma” ir “Miesto energija” yra įsikūrusios viename pastate prie pagrindinės miesto katilinės.

Bendrovės “Miesto energija” direktorius Artūras Stravinskas neneigė, kad jo vadovaujama įmonė jau beveik pusmetį nemoka komunalinių mokesčių.

“Ukmergėje paskelbta ekstremali situacija. Tokiu atveju ją paskelbusieji už viską prisiima atsakomybę ir numato išteklius, kaip ir iš kur padengs su tuo susijusias išlaidas. Jei nėra teisėto pagrindo ekstremaliai situacijai skelbti ar tęsti, manau, galima nemokėti už tas paslaugas, dėl kurių teikimo miesto valdžia ir paskelbė ekstremalią situaciją”, – sakė A.Stravinskas.

Pasak jo, “Miesto energija” su šilumą tiekiančia bendrove “Ukmergės šiluma” nėra sudariusi sutarties ir neturi jokių apskaitos prietaisų, kurie parodytų jos suvartotos šilumos kiekį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Jurgis Jurgis rašo:

    Tai ko dar laukiat. Neturi sutarčių, tai nereikia ir energetinių išteklių. Šiais sunkiais Lietuvai laikais taupyt visur reikia. Striogai patarčiau elektros stotelėmis aprūpinti varganus savo tarnautojus.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...