2010 Balandžio 06

Eligijus Masiulis

“Tvarkiečiai” ant kilimėlio kviečiasi susisiekimo ministrą

veidas.lt

Balandžio 8 d. susisiekimo ministras Eligijus Masiulis atvyksta į Seimo frakciją „Tvarka ir teisingumas“. Į susitikimą ministrą „tvarkiečiai“ pakvietė po to, kai praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasirodė kompromituojančių faktų, susijusių su Susisiekimo ministerijos darbu, ministro tarpininkavimu vykdant viešuosius konkursus aukštoms pareigoms eiti.

„Tvarka ir teisingumas“ nariai tikisi išgirsti ministro atsakymus į klausimus, kiek šioje ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose buvo pakeista vadovaujančias pareigas einančių darbuotojų, kiek iš naujai priimtųjų buvo ar tebėra ministro bendrapartiečių ar asmeninių draugų.

Abejonių dėl Susisiekimo ministerijoje vykdomų valstybės tarnybos konkursų skaidrumo „tvarkiečiams“ kilo po to, kai viešumoje pasirodė informacija apie neskaidrią Lietuvos pašto generalinio direktoriaus Andriaus Urbono veiklą bei jo galimas sąsajas su ministru. Žiniasklaidoje buvo teigiama, kad būtent E. Masiulis rekomendavo A. Urboną į šias pareigas, nepaisydamas pastarojo reputacijos.

Jo bus prašoma paaiškinti, kokiais motyvais ir kriterijais remdamasis jis pasiūlė A. Urboną užimti Lietuvos pašto generalinio direktoriaus kėdę ir ar prieš tai teisėsaugos institucijų teiravosi apie šio asmens praeitį. „Tvarkiečiai“ ministro ketina pasiteirauti ir dėl kelius eksploatuojančių bei prižiūrinčių įmonių privatizavimo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...