2010 Gegužės 04

Eligijus Masiulis

Trys klausimai susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui

veidas.lt

– Ar tikitės, kad jūsų koalicijos partneriai iš Arūno Valinsko vadovaujamos Tautos prisikėlimo partijos padės įveikti opozicijos Jums rengiamą interpeliaciją?

– Taip, tikiuosi. Neturiu jokių priežasčių manyti kitaip. Esu ne kartą kalbėjęsis tiek su pačiu A.Valinsku, tiek su kitais jo partijos atstovais Seime ir visi jie patikino, kad nedalyvaus opozicijos rengiamoje interpeliacijos procedūroje ir savo balsais nerems man skelbiamo nepasitikėjimo.

– Teigiama, esą per susitikimą su Jumis prezidentė D.Grybauskaite pasakiusi, kad nieko baisaus neatsitiks, jeigu interpeliacija pavyks ir Jūs būsite priverstas palikti susisiekimo ministro postą. Ar tikrai būta tokio valstybės vadovės pareiškimo?

– Ne, tokio prezidentės pasisakymo nebuvo. Apie tai kalbėjo tik A.Valinskas, kuris susitikime Prezidentūroje nedalyvavo ir atitinkamai negalėjo girdėti, kas ten buvo šnekama. O jau kodėl A.Valinskas paskleidė tokią pasitarimo pas valstybės vadovę interpretaciją, žino tik jis vienas.

– Vis dėlto jeigu interpeliacija Jums pavyktų ir kartu paaiškėtų, kad nepasitikėjimą Jumis slapta parėmė kažkas iš valdančiosios koalicijos narių, ar Liberalų sąjūdis liktų koalicijoje?

– Šio klausimo mūsų partija sąmoningai nesvarsto. Tartis, likti valdančiojoje koalicijoje ar trauktis į opoziciją, būtų galima tik tuomet, jeigu interpeliacija pavyktų. Šiandien tikrai nesiryžčiau prognozuoti, kokį sprendimą priimtų partiečiai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...