2011 Sausio 05

Verslas

Turgaus prekeiviai žada surinkti tūkstančius protestuotojų

veidas.lt

Kasos aparatams įvedimui dengtuose turguose prekeiviai žada priešintis mitinguodami. Jei gaus leidimą prie Vyriausybės ir Seimo žada susirinkti apie 10 tūkst. protestuotojų.

Smulkiųjų verslininkų asociacija mitingą norėtų rengti vasario 7-ąją, remdamasis LNK žinių laida, pranešė naujienų portalas vz.lt.

Vasarį ir kovą Vyriausybė planuoja kompensuoti visą kasos aparatų kainą, vėliau – mažiau. Kompensacijoms numatoma skirti iki 3 mln. litų.

Tarptautinės audito kompanijos “Scandinavian Accounting and Consulting” apskaitos padalinio vadovas Vidmantas Milius “Verslo žinioms” kalbėjo, kad kasos aparatai parodys, kiek prekių prekybininkas, dirbantis su verslo liudijimu, įsigijo, ir kiek jų realizavo. Tačiau jokių mokestinių pasekmių šis žingsnis nesukels. Anot jo, laužtos iš piršto baimės ir dėl būtinybės samdytis buhalterį.

Vyriausybė praėjusių metų pabaigoje nusprendė, kad prekiautojai, parduodantys maisto produktus dengtose turgavietėse, privalės įsigyti kasos aparatus. Valdžia tikisi, kad kasos aparatai padės biudžetą papildyti 100 mln. litų. Skaičiuojama, kad mėsos produktais turgavietėse prekiauja apie 2,5 tūkst. asmenų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...