2011 Kovo 24

Libija

Tripolyje per koalicijos antskrydžius žuvo daug taikių gyventojų, praneša Libijos valstybinė žiniasklaida

veidas.lt

LIBYA-BRITAIN/
Libijos valstybinė naujienų agentūra JANA trečiadienį pranešė, kad per tarptautinės koalicijos aviacijos smūgius vieno Tripolio priemiesčio gyvenamuosiuose rajonuose žuvo “didelis skaičius” civilių žmonių.

“Bombardavimų, kuriuos vykdė kolonizatoriai kryžininkai agresoriai Tripolio priemiestyje Tadžuroje, taikiniu tapo gyvenamasis rajonas… žuvo daug civilių gyventojų”, – JAV citavo viena kariškį.

Tadžurai buvo smogta tris kartus, nurodė agentūra, pridūrusi, kad trečios atakos “taikiniu tapo gelbėtojai, kurie mėgino traukti žuvusius ir sužeistuosius iš po griuvėsių, likusių po pirmųjų dviejų reidų”.

Vienas naujienų agentūros AFP žurnalistas sakė, kad Tripolio centre ir Tadžuroje buvo girdimos greitosios pagalbos automobilių sirenos.

Anksčiau liudininkai pasakojo AFP, kad už 32 kilometrų nuo Tripolio esančios Tadžuros apylinkėse įsikūrusioje karinėje bazėje buvo girdimi sprogimai ir matėsi liepsnos.

Tažuroje įsikūrusi vienas iš svarbiausių Libijos karinių bazių. Koalicijos pajėgos ją atakavo praeitą šeštadienį, pirmąją karinių operacijų Libijoje dieną, siekiant šioje šalyje užtikrinti neskraidymo zoną pagal Jungtinių Tautų mandatą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...