2013 Kovo 04

Teigiamai Darbo partijos ir “Tvarkos ir teisingumo” susijungimą vertina vos 11,2 proc. apklaustųjų

veidas.lt


Viktoras Uspaskichas pasiūlė, Rolandas Paksas sutiko ir jų vadovaujamos partijos pradėjo rengtis tuoktuvėms. Šių partijų tarybos tiesiog pavydėtinai vieningai šiai santuokai pritarė, taigi vestuvės, regis, įvyks balandį, per jungiamąjį Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ suvažiavimą.
Patys jaunavedžiai tikina matantys daugybę šios santuokos privalumų mūsų valstybei, bet Lietuvos gyventojai šiuo klausimu, regis, turi kitokią nuomonę. Kaip paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios sociologinės apklausos, vos 11,2 proc. respondentų šių partijų susijungimą vertina teigiamai. Maždaug trečdalis šį susitarimą vertina neutraliai, 18,4 proc. neigiamai, o dar trečdaliui tai visiškai neįdomu.
Kadangi šios partijų tuoktuvės gali turėti reikšmingos įtakos Darbo partijos juodosios buhalterijos bylai, respondentų taip pat pasiteiravome, kaip, jų nuomone, baigsis Darbo partijos byla ir ar kaltininkai gaus pelnytas bausmes. Liūdna konstatuoti, bet civilizuota šios bylos pabaiga tiki vos 8,2 proc. apklaustųjų. Daugiau nei pusė respondentų mano, kad atomazga bus gėdinga ir nevykusi, o dar 40 proc. linkę manyti, kad byla gal ir bus baigta, bet bausmės bus neadekvačios.

Kaip vertinate Darbo partijos ir partijos “Tvarka ir teisingumas” susijungimą? (proc.)

Neutraliai    34,6
Man tai neįdomu    32,6
Neigiamai    18,4
Teigiamai    11,2
Nežino / Neturi nuomonės    3,2


Ne    51
Byla gal ir bus baigta, bet bausmės bus neadekvačios    40
Taip    8,2
Nežino / Neturi nuomonės    0,8

Šaltinis: „Veido“ užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2013 m. vasario 25–27 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...