2011 Rugsėjo 14

Tam tikros Ignalinos AE išlaidos yra per didelės valstybės finansiniam pajėgumui

veidas.lt

BFL

Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė sako, kad susirūpinimą kelia ne tik pavienių asmenų atleidimas uždarytoje Ignalinos atominėje elektrinėje. Didelių lėšų panaudojimo tikslingumas taip pat verčia sunerimti, – praneša naujienų agentūros.

Prieš planuojamą opozicinių partijų susitikimą su Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi ir energetikos ministru Arvydu Sekmoku, kuriame bus siekiama išsiaiškinti padėtį Ignalinos atominėje elektrinėje, Seimo vicepirmininkė pakomentavo ir energetikos viceministro Romo Švedo atsistatydinimą. Pasak jos, susitikimo su Prezidente Dalia Grybauskaite metu buvo išgirstas paaiškinimas, kad rugsėjo 6 dieną atsistatydinęs energetikos viceministras, atsakingas už IAE, Romas Švedas nesusitvarkė su einamomis pareigomis.

“Suprantu, kaip yra sunku dirbti tiems, kurie yra atsakingi. Dirbant prie tokios apimties projekto pilna pagundų ir spaudimo”, – galimas energetikos viceministro atsistatydinimo priežastis nurodė Darbo partijos narė.

Paklausta apie didelį atgarsį sukėlusias Ignalinos atominės elektrinės išlaidas, kai už poros savaičių konsultacijas buvo sumokėta 56 tūkst. litų, V. Baltraitienė teigė, jog tam tikri finansiniai sprendimai tikrai nėra adekvatūs.

“Tai didžiuliai pinigai. Nemanau, kad lietuviai to nesugebėtų patys. Supratu, kad elektrinės uždarymas yra rimtas procesas, jo nepadarysi bet kaip. Tačiau pagal mūsų valstybės finansinį pajėgumą visi mokami atlyginimai yra fantastiški” – lėšų panaudojimo tikslingumu suabejojo V. Baltraitienė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...