2010 Gegužės 19

Antivyriausybinis judėjimas

Pasidavė Tailando “raudonmarškiniai”

veidas.lt

Scanpix

Tailando antivyriausybinis “raudonmarškinių” judėjimas trečiadienį nutraukė savo gatvių protestų kampaniją, kai po kariškių surengto demonstrantų stovyklos šturmo protestuotojų lyderiai pasidavė policijai.

Mažiausiai keturi “raudonmarškinių” lyderiai pasidavė per triuškinamą karinę operaciją ir jai pasibaigus. Operacijos metu kariai prasiveržė pro barikadas ir šturmavo stovyklą, esančią Bankoko prekybiniame rajone, kurį protestuotojai užėmė prieš šešias savaites.

Lyderiai paprašė stovykloje susitelkusių tūkstančių savo rėmėjų palikti stovyklą ir atsitraukti į rajoną, kur vyriausybės nurodymu laukė autobusai, kad protestuotojai galėtų išvykti iš sostinės.

“Prašau visų keliauti namo”, – sakė įtakingas “raudonmarškinių” veikėjas Nattawutas Saikuaras (Natavutas Saikuaras) per televiziją. Jo kreipimasis buvo nufilmuotas Nacionalinės policijos tarnybos areštinėje, kur jis šiuo metu laikomas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...