2011 Birželio 30

“Swedbank” aikštelėje – automobilio bombos imitacija

veidas.lt

BFL

“Swedbank” būstinės automobilių stovėjimo aikštelėje Vilniuje buvo palikta automobilio bombos imitacija, ketvirtadienį po vidurnakčio pranešė antiteroristinės rinktinės “Aras” vadas Viktoras Grabauskas.

“Tai buvo automobilio bombos imitacija”, – žurnalistams apie 1 valandą nakties įvykio vietoje sakė V. Grabauskas.

“Tai nebuvo koks nors sprogmuo, padėtas po automobiliu ar įdėtas į jį. Tai buvo pats automobilis padarytas kaip sprogmuo”, – teigė “Aro” vadas.

Pasak jo, automobilis grėsmės nekėlė, bet imitacija buvo padaryta “labai gerai”, iki tam tikrų vietų buvo sudėtinga prasiskverbti.

“Šiuo atveju nekėlė (grėsmės), bet buvo padarytas taip, kad visi galėtų pagalvoti, kad tai iš tikrųjų realus sprogmuo”, – kalbėjo V. Grabauskas.

“Aro” vadovas sakė, kad tai buvo “Ford” markės automobilis su valstybiniais numeriais, jame buvo matyti lemputės, tačiau nedetalizavo.

Vilniaus policijos viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis žurnalistams sakė, kad automobilis nebuvo paieškomas.

Apie paliktą sprogmenį trečiadienį popiet buvo pranešta keliems banko darbuotojams. Koks buvo pranešimo turinys, pareigūnai neatskleidžia.

Įvykio vieta buvo aptverta, aplink pastatą budėjo ugniagesių gelbėtojų ir greitosios pagalbos automobiliai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...