2011 Birželio 30

Premjeras dėkoja teisėsaugai už profesionalumą

veidas.lt

Scanpix

Premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį padėkojo teisėsaugos pareigūnams už profesionaliai atliktą darbą, kai “Swedbank” banko aikštelėje Vilniuje buvo tiriamas įtariamas automobilis, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo automobilio bombos imitacija.

“Noriu padėkoti teisėsaugos pareigūnams už profesionaliai atliktą darbą”, – interviu Žinių radijui sakė A. Kubilius.

Premjeras atkreipė dėmesį, kad šis įvykis primena panašų incidentą, neseniai buvusį Vilniaus Pilaitės mikrorajone, kai taip pat buvo rastas automobilis, kuris buvo pertvarkytas taip, kad atrodytų kaip sprogdinimo imitacija.

“Manau, kad kriminalistai ir teisėsaugininkai padarys viską, kad toks pasikartojantis bandymas imituoti būtent tokius labai pavojingus dalykus būtų iki galo išsiaiškintas ir tam būtų ateityje užkirstas kelias”, – kalbėjo A. Kubilius.

Įtartinas automobilis “Swedbank” automobilių stovėjimo aikštelėje rastas trečiadienį popiet po anoniminių pranešimų banko darbuotojams. Į įvykio vietą atvykusios policijos pajėgos ketvirtadienio naktį po vidurnakčio pranešė nustačiusi, kad buvo palikta automobilio bombos imitacija, kuri realios grėsmės nekėlė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. ji ji rašo:

    :) ) rado uz ka dekoti! :) ) juk tai ju darbas ir jie uz tai gauna atlyginima! :) )


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...