2011 Gegužės 23

Svarbu, kad pripažintų daugumos sprendimą

veidas.lt

BFL

Šeštadienį valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku perrinktas premjeras Andrius Kubilius sako suprantąs, kad partija yra gyvybinga, kai įsiklausoma į įvairias nuomones, tačiau jis pabrėžė, jog kitaminčiai turi pripažinti daugumos sprendimą.

“Kaip partijos pirmininkas, puikiai suprantu, kad demokratinė organizacija yra gyvybinga tada, kai įsiklausoma į įvairias nuomones, tačiau yra svarbu, kad tie, kurie galvoja kitaip, pripažintų daugumos priimtą sprendimą, kaip visos partijos sprendimą”, – pirmadienį dėkodamas už paramą per partijos lyderio rinkimus teigė A. Kubilius.

Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kad konservatorių lyderiu perrinktas A. Kubilius gavo 5,5 tūkst balsų, už Seimo pirmininkę Ireną Degutienę balsavo 4,6 tūkst. partijos narių.

“Dabar yra daug svarbiau susitelkti bendram darbui, naujų tikslų siekimui, nei skaidytis į grupes ar kryptis”, – pirmadienį viešoje padėkoje sakė A. Kubilius.

Jis pakartojo partijos narių balsavimą vertinąs kaip labai svarbų mandatą jo kaip premjero ir Vyriausybės darbų tęstinumui.

“Dirbsime visi drauge tam, kad Lietuvoje būtų daugiau teisingumo ir teisybės, daugiau pagarbos savo Tėvynei, mažiau korupcijos ir oligarchinių grupuočių įtakos, – tvirtino konservatorių lyderis. – (…) Sėkmingai įgyvendindami šiuos darbus mes, kaip partija, labai sėkmingai ateisime į kitų metų Seimo rinkimus. Dar daugiau. Mes vėl turime susitelkti bendram tikslui – laimėti Seimo rinkimus.”

A. Kubiliaus varžovė į TS-LKD pirmininko postą I. Degutienė savo ruožtu dėkodama partijos nariams pirmadienį sakė, jog per šiuos rinkimus išryškėjo du vertybiniai partijos sparnai - liberalesnis ir konservatyvesnis.

Ji taip pat išreiškė viltį, kad “partijos pirmininkas, priimdamas sprendimus įsiklausys ir už jį nebalsavusių per 4 tūkst. partiečių nuomonę, kad apskritai svarbiausi sprendimai bus priimami pirmiausia pasitarus su partiečiais”.

TS-LKD yra didžiausia valdančioji partija. Ji deklaruoja turinti apie 16,5 tūkst. narių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...