2011 Balandžio 01

Libija

Sukilėliai siūlo paliaubas

veidas.lt

Muamaro Kadhafi (Muamaro Kadafio) pajėgos penktadienį, padedamos tankų ir artilerijos, šturmavo sukilėlių kontroliuojamą Misratos miestą.

Libijos vyriausybės pajėgos veržiasi į Misrato centrą ir šiuo metu jį intensyviai apšaudo, pranešė sukilėlių atstovas.

“Jie naudojo tankus, granatsvaidžius, minosvaidžius ir kitus ginklus. Buvo šaudoma labai intensyviai, kaip papuola. Dabar sunku tą vietą pažinti. Sugriovimai tokie, kad sunku nupasakoti”, – agentūrai telefonu pasakojo Sami prisistatęs atstovas.

“Kadhafi ištikimi kariai, kurie įžengė į miestą Tripolio gatve, viską naikina, plėšia parduotuves, netgi namus”, – pasakojo atstovas.

“Jie plėšia viską, taip pat ir civilių gyventojų namus. Nežinau ką sakyti, tepadeda mums Dievas”, – sakė jis.

Nepriklausomi šaltiniai kol kas nepatvirtino pranešimų apie šaudymus. Gydytojas, nenorėjęs, kad jo pavardė būtų skelbiama, interviu BBC pranešė, kad per mūšius žuvo septyni civiliai gyventojai.

Pranešimų iš Misratos, trečio pagal dydį Libijos miesto, esančio 200 km į rytus nuo Tripolio, kol kas negalima patikrinti. Valdžia neleidžia žurnalistams nekliudomai perduoti informaciją iš miesto.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Kur tekste parašyta Kur tekste parašyta rašo:

    Sukilėliai siūlo paliaubas?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...