2011 Gegužės 01

Akcija

“Sudrausmink kiemo rūkalių”

veidas.lt

"Veido" archyvas

Pirmadienį Vilniuje prasidės akcija “Sudrausmink kiemo rūkalių”, kurios metu bus drausminami asmenys, rūkantys ir šiukšlinantys teritorijose šalia švietimo įstaigų, daugiabučių namų, jų laiptinių.

Informaciją apie šiukšlinamas vietas ir rūkymą tam neleistinose vietose gyventojai gali siųsti e.paštu viešoji.tvarka@vilnius.lt arba skambinti trumpuoju numeriu 1648.

Akcijos organizatorius palaiko Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Vilniaus miesto mokyklos, kurios įsipareigojo pateikti informaciją apie nepilnamečių rūkymo vietas.

Nustatytose probleminėse vietose lankysis Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai kartu su policijos nepilnamečių reikalų inspektoriais.

Pažeidėjams numatytos nuobaudos: už rūkymą vietose, kuriose draudžiama tai daryti, gresia įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 50 litų, o už nuorūkų, šiukšlių mėtymą – įspėjimas arba bauda iki 2 tūkst. litų.

Tikimasi, kad akcija “Sudrausmink kiemo rūkalių” padės sukurti sveiką ir saugią aplinką teritorijose prie švietimo įstaigų, suburs bendruomenę bendram tikslui švarinant miestą ir drausminant aplinką teršiančius asmenis.

Akcija vyks gegužės 2-31 dienomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...