2010 Spalio 01

Verslas

“Star1″ bankrutuoja

veidas.lt

Privataus Lietuvos kapitalo reguliariųjų skrydžių bendrovė “Star1 Airlines”, kuriai akcininkai nutarė inicijuoti bankroto bylą, netenka skrydžių licencijos. Be to, Susisiekimo ministerijos vadovybė įtaria įmonę klastojus finansinius dokumentus ir kreipsis dėl to į teisėsaugos institucijas.

Sprendimą panaikinti skrydžių licenciją, išduotą “Star1 Airlines”, penktadienį priėmė Licencijavimo komisija, po jos posėdžio žurnalistams pranešė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Jis patvirtino, kad įmonės finansiniai duomenys kelia įtarimų.

Anot susisiekimo ministro, paskutinė nepriklausomų auditorių audituota įmonės ataskaita už 2009 metus buvo pateikta šiemet balandžio mėnesį, o šių metų duomenimis “Star1 Airlines” buvo pelninga.

Bendrovė “Star1 Holidays”, kuriai jos savininkė “Star Team Group” inicijuoja bankrotą, preliminariais duomenimis, turistams liko skolinga apie 2 mln. litų, teigia Turizmo departamento laikinasis vadovas Juozas Raguckas.

“Mes įsivaizduojame tą galimą nuostolių mastą. Manau, kad preliminarūs nuostoliai galėtų siekti apie 2 mln. litų”, – BNS sakė J.Raguckas.

Jis tikino, kad kompensacijų dydžiai nepriklausys nuo to, kada “Star1 Holidays” klientai pateiks reikalingus dokumentus.

“Visus tuos įsipareigojimus mes turime surinkti ir perduoti draudimo kompanijai. Norime atkreipti dėmesį, kad nereikia karštligiškai skubėti pateikti dokumentus – kompensacijų dydžiai visiškai nepriklauso nuo dokumentų pateikimo datos”, – teigė jis.

Anksčiau jis yra sakęs, kad “Star1 Holidays” klientai gali tikėtis atgauti apie 60 proc. patirtų nuostolių.

“Star1 Holidays” klientai turėjo anksčiau nutraukti atostogas ir Turizmo departamento rūpesčiu praėjusį savaitgalį buvo parskraidinti į Lietuvą

Valstybinis turizmo departamentas rugsėjo 24 dieną nutraukė “Star1 Holidays” kelionių organizatorės pažymėjimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...