2010 Lapkričio 12

Spaudos aktualija

“Star1 Airlines” pranyko iš klientų akiračio

veidas.lt

Šalies gyventojai, siekiantys susigrąžinti pinigus už nepanaudotus bankrutavusios skrydžių bendrovės “Star1 Airlines” bilietus, turi stoti į kreditorių eilę, dalis klientų su prašymais nuskubėjo į bankus, bet pati įmonė dingo lyg į vandenį.

Tarp kreditorių – ir šios bendrovės bilietus įsigiję, bet taip ir neišskridę žmonės, o nepanaudotų bilietų skaičius – arti 16 tūkstančių, penktadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

„Lietuvos rytas“ rašo:

„Teismas jau iškėlė bankroto bylą skrydžių įmonei „Star1 Airlines” ir paskyrė bankroto administratorių, bet pastarasis sprendimas apskųstas.

Kai prie bankroto reikalų stos naujas administratorius, iš mirties taško turėtų pajudėti kreditorių patirtų nuostolių problemų sprendimas. Tarp kreditorių – ir šios bendrovės bilietus įsigiję, bet taip ir neišskridę žmonės. Nepanaudotų bilietų skaičius – arti 16 tūkstančių.

Dalis jų pinigus atgavo ar dar atgaus iš bankų, kurių išduotomis mokėjimo kortelėmis atsiskaitė pirkdami bilietus. Bet kai kurie bankai iš klientų reikalauja oficialaus patvirtinimo, išduoto bendrovės „Star1 Airlines”.

Tačiau paprastam mirtingajam tai sunkiai įmanoma – nei telefonu, nei elektroniniu paštu su bendrovės atstovais nesusisieksi, o pastate, kuriame „Star1 Airlines” buvo registruota, biuro nebėra.

Lietuvoje individualaus patvirtinimo reikalauja SEB bankas. Jis gavo apie trisdešimt pretenzijų – tiek žmonių nepasinaudojo įsigytais bilietais.

„Swedbank” sulaukė 159 klientų prašymų grąžinti pinigus už nepanaudotus „Star1 Airlines” skrydžių bilietus.

Jie buvo atsiskaitę „Swedbank” platinamomis mokėjimo kortelėmis. Anot banko atstovų, visiems pageidaujantiems pinigai jau grąžinti į sąskaitas.

„Nordea” bankas tikino pinigus grąžinsiąs, kaip ir priklauso pagal taisykles, per 45 dienas. Bankininkus pasiekė penkios klientų pretenzijos.

„DnB Nord” skaičius dar kuklesnis – susigrąžinti pinigus panoro du klientai. Šis bankas įsipareigojo žalą „Star1 Airlines” paslaugomis panorusiems pasinaudoti klientams padengti per 10 dienų.“

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...