2010 Gegužės 21

Žalos atlyginimas

“Sodra” laimėjo bylą prieš Rokiškio rajono savivaldybę

veidas.lt

Savivaldybė turės atlyginti “Sodrai” žalą, kurią patyrė gatvėje paslydusi ir ranką susilaužiusi moteris.

Šį teisinį precedentą sukūrė nelaimingas atsitikimas Rokiškyje. Dienraštis “Lietuvos žinios” penktadienį rašo, kad dviejų instancijų – Rokiškio rajono apylinkės ir Panevėžio apygardos – teismai nusprendė, kad Rokiškio rajono savivaldybė penkiasdešimtmetei moteriai privalo atlyginti 23 tūkst. litų žalą, patirtą per plikledį, kai ši skubėdama į darbą paslydo ir susilaužė ranką.

“Sodros” rajono skyriaus teisininkė Daiva Jasiūnienė dienraščiui sakė, kad iki šiol Lietuvoje, matyt, nebūta atvejo, kad “Sodra” į teismą duotų savivaldybę ir kad vietos valdžia būtų pripažinta nelaimingo atsitikimo kaltininke – jai būtų priteista atlyginti patirtą žalą.

Anot teisininkės, abiejuose teismuose “Sodrai” pavyko laimėti, nes buvo įrodyta, kad savivaldybei priklausanti bendrovė “Rokiškio komunalininkas” nenuvalė ar bent specialiu mišiniu nepabarstė šaligatvio, kuriuo rytą į darbą skubėjo miesto gyventojai.

Rokiškio rajono meras Almantas Blažys teigė gerbiantis teismų darbą ir jų sprendimus priimantis nuolankiai, todėl kartu su rajono tarybos nariais jis žada rasti teismo priteistų pinigų moters lūžusios rankos gydymo išlaidoms padengti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...