2011 Gegužės 17

Siūlo Vilniaus autoūkį versti taksi parku

veidas.lt

BFL

Vilniaus meras Artūras Zuokas mąsto, kad savivaldybės automobiliai stovi be darbo, tad siūlo miesto autoūkį versti taksi parku. Tačiau ne visi tokias mero idėjas vertina palankiai ir aiškina, kad savivaldybės darbuotojams ir taip trūksta valdiškų mašinų, rašo “Vilniaus diena”.

“Tarnybinis Vilniaus savivaldybės transportas, kuris dabar jai priklauso, galėtų veikti taksi paslaugų pagrindu. Automobiliai būtų priskirti pareigūnams pagal statusą, rangą, pareigas, kitus dalykus, tačiau jie taip pat galėtų būti naudojami kaip taksi automobiliai. Vadinasi, tais automobiliais galėtų važinėti ir kiti savivaldybės darbuotojai bei miesto gyventojai”, – “Vilniaus dienai” sakė meras.

Meras tikino, jog automobilių su vairuotojais yra labai nedaug, gal kokie aštuoni. Tiesa, savivaldybėje kalbama, jog automobiliai priskiriami net ir vairuotojo pažymėjimo neturintiems valdininkams. A. Zuokas savo idėjos naudingumu neabejoja, tačiau prisipažįsta kol kas nežinąs, ar įmanoma ją įgyvendinti, ir neatmetė galimybės, kad sumanymas gali prasilenkti su įstatymais ir likti tik dar viena idėja.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...