2012 Spalio 15

Seimo rinkimų rezultatai: pirmauja Darbo partija ir socialdemokratai

veidas.lt


Nemokamos vaišės ir dosnūs pažadai padidinti algas bei pensijas rinkėjams daro didesnį įspūdį nei metų metais prokurorų tiriama „juodoji“ partijos buhalterija. Darbo partijos pasirinkta rinkimų karštligės strategija pasiteisino su kaupu – jai pirmenybę atidavė daugybė balsuoti atėjusių Lietuvos piliečių.

Išankstiniais duomenimis, po balsavimo daugiamandatėse apygardose Darbo partija gauna 17 mandatų, socialdemokratai – 16, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 12, „Drąsos kelias“ ir  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis – po 7, „Tvarka ir teisingumas“ – 6. Lietuvos lenkų rinkimų akcija turėtų gauti 5 mandatus.

Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) paskelbus 1877 iš 2017 apylinkių duomenis, Darbo partija čia yra surinkusi 20,52 proc. rinkėjų balsų, Lietuvos socialdemokratų partija – 18,69 proc. rinkėjų balsų.

Trečią vietą užima Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai su 14,48 proc. rinkėjų balsų, o Liberalų sąjūdis – 8,01 procento.

„Drąsos kelio“ partija sulaukė 7,88 proc. rinkėjų palaikymo, o partija „Tvarka ir teisingumas“ gavo 7,57 proc. balsų. Lietuvos lenkų rinkių akcija surinko 5,70 procento.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Nesuprantu, kaip gali žmonės balsuoti už partijas, kurių politikai yra teisiškai susikompromitavę? Taigi Viktoras po teismus vaikšto, kas čia darosi. Venckienė savo ideologiją kuria ant žudiko pamatų (nusispjauti dėl ko žudė, faktas, kad žudė). Paksas pamynė konstituciją – visgi daug kas balsuoja už jo partiją. Gražu…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...