2011 Balandžio 20

Seimas

Seimo pirmininkė siūlo A.Čapliką skirti savo pavaduotoju

veidas.lt

FB-SM96894

Seimo pirmininkė Irena Degutienė teikia Jungtinės Liberalų ir centro sąjungos bei Tautos prisikėlimo partijos frakcijos seniūno, liberalcentristo Algio Čapliko kandidatūrą į parlamento vicepirmininkus.

Tokį Seimo nutarimo projektą parlamento vadovė registravo Seimo posėdžių sekretoriate, trečiadienį pranešė Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

Šiuo metu parlamento vadovė turi keturis pavaduotojus – konservatorių Česlovą Vytautą Stankevičių, liberalą Algį Kašėtą, socialdemokratą Česlovą Juršėną ir Darbo partijos atstovę Virginiją Baltraitienę.

Po to, kai 2010 metų kovą sveikatos apsaugos ministru buvo paskirtas ligi tol Seimo vicepirmininko pareigas ėjęs liberalcentristas Raimondas Šukys, Liberalų ir centro sąjunga neturėjo savo deleguoto vicepirmininko.

Liberalcentristai į šį postą dukart buvo pateikę Jono Liesio kandidatūrą, ir abu kartus Seimas jo neišrinko parlamento vicepirmininku.

Pagal keturių valdančiųjų partijų susitarimą LiCS priklauso Seimo vicepirmininko postas.

Seimo statutas parlamento vadovui leidžia turėti šešis pavaduotojus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...