2010 Liepos 29

Sunkmetis

Seimas jau nebetaupys

veidas.lt

Seimo kanceliarijos parengtame kitų metų parlamento biudžeto projekte numatoma išleisti tiek pat, kiek ir šiemet – 81,8 milijono litų.

2011 metų parlamento biudžeto projektas šiomis dienomis turi būti pateiktas Seimo valdybai, o vėliau – Finansų ministerijai, ketvirtadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

Pagal parlamento kanceliarijos projektą neliečiamas dalykas pirmiausia išlieka Seimo narių bei valdininkų algos, išlaidos parlamentinėms reikmėms. Neliečiamos ir Seimo pirmininkės, vicepirmininkų, Seimo kanclerio ir jo pavaduotojo reprezentacinės išlaidos – jos, kaip ir šiemet, turėtų siekti 156 tūkstančius litų.

Seimas planuoja šiek tiek mažesnes sumas nei šiemet išleisti darbuotojų sveikatai tikrinti, vaistams, spaudiniams, ryšių paslaugoms. Tačiau daugiau pinigų nei šiemet – per 1,13 mln. litų – parlamento kanceliarija norėtų išleisti svečiams priimti, šventiniams renginiams, suvenyrams.

Per 100 tūkst. litų daugiau negu šiemet reikėtų valdininkų stažuotėms kitose Europos Sąjungos valstybėse. Taip pat kanceliarija norėtų papildomų 400 tūkst. litų įvairiam turtui įsigyti.

Valdininkai aiškina, kad tiek turėtų kainuoti parlamento rūmuose įrengti skaitmeninės televizijos stotį, valdiškų automobilių remonto įranga bei valdiškų kompiuterių bei kitokios technikos remontas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. na taip na taip rašo:

    lyg jie kada nors taupė! Iš vienos pusės parodo, kad ką nors nusimažino keliais procentais, o kitur patyliukais pasididina kelis kartų daugiau nei mažinosi.Galvoja, kad Lietuvos žmonės ant tiek durni, kad nieko nežino ir nemato. Reikėtų valdžios atstovams geriau prasiplauti ausis ir makis, gal tada ką nors išgirtų ir pamatytų.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...