2014 Kovo 26

SEB platina su Švedijos įmonių akcijų krepšeliu susietas obligacijas

veidas.lt

BFL

SEB bankas nuo šių metų kovo 25 dienos pradeda platinti tris naujas obligacijų emisijas litais ir eurais. Visų trijų emisijų „SEB Švedijos įmonės“ pelningumas priklausys nuo dešimties Švedijos įmonių akcijų krepšelio vertės pokyčio. Naujos trejų metų trukmės obligacijos bus platinamos iki šių metų gegužės 5 dienos.

„Švedija pasaulyje žinoma kaip konkurencinga, produktyvi, nuolat taikanti naujoves šalis. Į krepšelį įtrauktos akcijos ilgai veiklą vykdančių, tarptautiniu mastu įvairią produkciją gaminančių ir teikiančių paslaugas bendrovių, kurios patenka į didžiausiųjų darbdavių sąrašus ne tik Švedijoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje. Pamažu gerėjančios pagrindinės Švedijos prekių ir paslaugų eksporto rinkos – euro zonos – perspektyvos ir nuosekliai augantis vidaus vartojimas turėtų daryti teigiamą įtaką Švedijos bendrovių rezultatams“, – sako SEB banko Finansų rinkų departamento direktorius Rolandas Sungaila.
Akcijų krepšelį, su kuriuo susietos obligacijos, lygiomis dalimis sudaro dešimties Švedijos įmonių – „ABB Ltd“, „Autoliv Inc“, „Telefonaktiebolaget LM Ericsson“, „Hennes & Mauritz AB“, „Investor AB“, „Nordea Bank AB“, „Sandvik AB“, „Swedbank AB“, „TeliaSonera AB“ ir „Volvo AB“ – akcijos.

Obligacijos bus platinamos po 100 litų, 100 eurų ir 107 eurus. Pirmosios emisijos litais ir antrosios emisijos eurais tikėtina investavimo koeficiento reikšmė yra 20 proc., trečiosios emisijos eurais, kuri bus platinama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, – 100 procentų. Tikroji visų trijų emisijų „SEB Švedijos įmonės“ investavimo koeficiento reikšmė bus paskelbta 2014 metų gegužės 7 dieną. Investavimo koeficiento reikšmė rodo, kokia akcijų krepšelio, su kuriuo susietos obligacijos, vertės teigiamo pokyčio dalis tenka obligacijos savininkui. Jei akcijų krepšelio vertė nepasikeis ar sumažės, obligacijų išpirkimo dieną investuotojams bus išmokėta tik nominalioji obligacijų vertė (100 litų arba 100 eurų).

Visiems investuotojams taikomas obligacijų įsigijimo mokestis, kuris yra 1 proc. įsigyjamų obligacijų nominaliosios vertės.

Obligacijų galima įsigyti SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar naudojantis internetu. Prieš priimant sprendimą investuoti į šias obligacijas, investuotojams siūloma susipažinti su ne nuosavybės vertybinių popierių prospektu ir gauti išsamesnės informacijos apie šių obligacijų ypatumus, privalumus ir rizikos veiksnius. Tai galima padaryti visuose SEB banko klientų aptarnavimo padaliniuose ar banko interneto svetainėje www.seb.lt.

SEB bankas yra su finansine priemone susietų obligacijų rinkos šalyje pradininkas. Nuo 2004 metų bankas yra išleidęs 342 su finansine priemone susietų ne nuosavybės vertybinių popierių emisijas, kurių nominalioji vertė 1,261 mlrd. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Rev John Ehichioya Rev John Ehichioya rašo:

  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial FIRMA
  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com

    Ar jums reikia skubiai paskolos išvalyti sąskaitą, pradėti savo verslą?
  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial įmonė siūlo paskolas individualiai,
  taip pat bendrovės, kuri svyruoja nuo …

  LAISVŲ paskolos pasiūlymas
  Mes siūlome šių rūšių paskolas:
  * Asmeniniai Paskolos. * Verslo paskolos.
  * Investicijos Paskolos. * Pradžia Paskolų
  * Automobilių paskolos * Studentų paskolos ir daug daugiau …
  ===========================

  Teikiamos paslaugos apima;
  * Refinansavimas
  * Home Improvement
  * Investicijų paskolos
  * Auto Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  * Tarptautinis Paskolos.

  PIRMOSIOS INFORMACIJOS Būtinos:
  Gavėjo pavadinimas: ………
  Šalis: ………
  Lytis: ………
  Pareigos: ……..
  Suma Reikalinga ……….
  Paskolos paskirtis ……..
  Paskolos Trukmė: ………
  Telefono numeris ……….

  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com
  Thanks and regards

  Rev John Ehichioya


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...