Veidas.lt Veidas.lt
Savivaldos rinkimuose ketina dalyvauti ir A.Paulauskas, ir J.Paulauskienė

Naujosios sąjungos (NS, socialliberalų) kandidatų sąrašui į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą ketina vadovauti partijos pirmininkas, buvęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas. Jo žmona Jolanta Paulauskienė taip pat galvoja apie kandidatavimą.

“Kandidatų sąraše į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą gali būti ir Jolanta Paulauskienė”, – šeštadienį BNS sakė Naujosios sąjungos Informacinio centro vadovė Ina Karablikova.

Šeštadienį NS taryba patvirtino 51 kandidatų sąrašą artėjančiuose savivaldos rinkimuose. Tačiau, pasak I.Karablikovos, jeigu kuris nors skyrius dar sudarys sąrašą, kandidatų gali būti ir daugiau.

Kaune socialliberalus į rinkimus ves NS pirmininko pavaduotojas, miesto tarybos narys Pranas Paškevičius, Klaipėdoje – dabartinis vicemeras Benas Šimkus, Šiauliuose – vienintelis šios partijos atstovas Seime Valerijus Simulikas, Panevėžyje – naujas partijos narys Haroldas Puikis.

Anot I.Karablikovos, NS per rinkimus tikisi laimėti 200-250 mandatų.

2007 metais per savivaldos rinkimus NS iškovojo 97 mandatus.

Per rinkimų kampaniją socialliberalai žada akcentuoti kovą su monopolijomis, smulkaus ir vidutinio verslo skatinimą.

“Taip pat pabrėšime, kad visus klausimus spręsime tik pasitardami su rinkėjais – rengdami referendumus, apklausas”, – sakė Informacinio centro vadovė.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks vasario 27 dieną.

Daugiau šia tema:

arrow9 komentarai (-ų)

 1. nEW YORK
  nEW YORK
  2011-01-8 19:52

  Dalinkevičiu meskite lauk, idotas koks retas, dar savo Karablikova dūra atsitempė: ) PAS Valinska abu.:)

 2. zazas
  zazas
  2011-01-8 19:52

  Kubilius kaip visada rodo aukščiausią ciniškumo laipsnį. Jam Paksas kaip rakštis užpakalyje. Lietuvą atvedęs į ekonomikos katastrofą, ponas Kubilius dar drįsta samprotauti apie teisingumą. Konservatoriai, vykdantys amoralią politiką pensininkų ir varguolių atžvilgiu, turi būti nedelsiant pašalinti iš valdžios. Manau, kad tauta, būtent Kubiliui niekada nedovanos ir nebeleis sugrįžti prie valdžios lovio. Pirmą antausį Kubilius gaus per savivaldos rinkimus, o smūgį – per Seimo rinkimus. Tonka kiska.

 3. Arvydas
  Arvydas
  2011-01-8 19:52

  Gedimina asmeniskai pazistu kaip itin ismintinga politika. Ir ta Karablikova irgi nei jo, nei durna. Kuo jie jums uzkliuvo? Gal tai jus jie lauk ismete?

 4. Ona
  Ona
  2011-01-8 19:52

  Paulauskas su Paulauskiene i politika? Tai del ro Paulauskiene ir soko, kad zmones ju nepamirstu. Kaip be lovio isgyventi, man jie abu antipatiski.

 5. Juzepas
  Juzepas
  2011-01-8 19:52

  Dar tokio absurdo nebuvo…Rinkėjams net juokas neima..

 6. Agita
  Agita
  2011-01-8 19:52

  tegul tada kuriasi sau Paulausku partija.

 7. ir dar
  ir dar
  2011-01-8 19:52

  čia naujiena mėnesio senumo! dabar tai naujienos apie grybauskaite mirga, pagrindines politikos aktualijos apie ja http://www.glaustai.lt/naujienos/aktualijos/politika

 8. as
  as
  2011-01-8 19:52

  Musu lietuviu vienadieniai verslininkai dirba viska atvirksciai. Jie nesitenkino pastoviu ir tolygiu firmos pletimusi, jiems masina turejo duoti 30-50 proc. pelno minimum. Kitaip sakant ne ilgiau kaip per du metus jie norejo ,kad nauja masina visiskai atsipirktu ir toliau nestu vien pelna. Todel buvo keiciamos ekspedicijos viena po kitos (kuri tik moka nors truputeli daugiau tai dienai) , daug kur uzsirekomendavo kaip nelabai patikimi vezejai is rytu saliu ir todel teko rankioti visokius atsitiktinius uzsakymus is internetiniu portalu. Vakarieciai jau atsisako toki krovini vezti,nes mato ,kad neuztenka laiko…tuomet ji stveria musiskiai. Musiskiu pozicija paprasta: cia truputi pajuodinsim ,ten pramonineje zonoje pavazinesime uzsideje magnetus ,jei niekas nepagaus ,tai gal ir suspesime ivykdyti uzsakyma. Jei kas-puse baudos nurasysime ant vairuotojo:-))) O paskui jau tik ziuri uz ka mazesnes baudos ir mazesne tikimybe papulti kontrolei. Galima sutrumpinti savaitini atstoju,gal kai tikrins nepasiziures pora savaiciu atgal, gal dar ka nors ir pan.
  Bet pati esme yra tame,kad ”juodas” vaziavimas atsiranda tik del vadybininku ir sefu nesigaudymo ,nekompetencijos ir nemokejimo skaiciuoti. Galu gale jiems ir sunku orientuotis,nes jie patys nera buve daznai uzsienyje,todel is ju galima isgirsti tokiu perliuku: padaryk atstoju prie issikrovimo Londono centre (kur nera kur stoveti) , ivaziuok i koki Hamburga ar Paryziu,nes tu juk turi dar 30 minuciu laiko ( jie neisivaizduoja miestu dydzio ir transporto kamsciu), padaryk savaitini atstoju anglijos nacionalinio kelio nemokamose ”kisenese” ( kur nera nei wc, nei duso), padaryk savaitini kokioj pramoninej zonoj,kur velgi tos pacios problemos (nera wc ,duso,vandens) ir panasiu perliuku. Visos bedos ir problemos transporte didziaja dalimi susidaro tik del vadybininku neismanymo. Del vairuotoju kaltes (gerimo ir pan.) manyciau,kad ne daugiau kaip 10 proc. nesusipratimu is viso skaiciaus butu kiska tonka..

 9. Plukė
  Plukė
  2011-01-8 19:52

  O, Viešpatie, apsaugok mus nuo Paulauskų ir į jį panašių…, maldauju.

Komentuokite