2013 Spalio 02

Savaitgalį Kaune padvigubėjo nekilnojamojo turto pardavimai

veidas.lt

Praėjusį savaitgalį Kaune ir miesto apylinkėse vykusi  „Būstų medžioklė“ pritraukė daugybę nekilnojamojo turto entuziastų, norinčių įsigyti nekilnojamąjį turtą palankiausia kaina. Dėl specialiai rudens „Būstų medžioklei“ pritaikytų nuolaidų pardavimai „šoktelėjo“ kone dvigubai.

Jau antrą kartą Kaune vykstanti „Būstų medžioklė“ sulaukia vis didesnio dėmesio. Pasak nekilnojamojo turto agentūros „011“ vadovo Manto Jaruševičiaus, „Būstų medžioklės“ populiarumas, lyginant su vykusia pavasarį, išaugo kone trigubai. Paklausiausi, kaip visada, išlieka 80 kv. m. ir mažesni būstai, tinkamiausi gyventi šeimai.

„Būstų medžioklėje“ siūlome nekilnojamojo turto rinkoje paklausius pastatus, todėl tikėjomės sulaukti dėmesio, tačiau negalėjome numatyti, jog susidomėjimas bus toks didelis. Visi objektai, kurių buvo daugiau nei 200, sulaukė lankytojų. Daugiausiai dėmesio sulaukė „Botanikos terasos“ butas,“-  pasakoja M. Jaruševičius.

Anot M. Jaruševičiaus, pati renginio specifika – išankstinių registracijų nebuvimas, galimybė pamatyti naujausius Kauno butus ir namus, pasikalbėti su kaimynais ar ieškant naujo būsto į pagalbą pasikviesti draugus, o panorus nedelsiant įsigyti patikusį nekilnojamąjį turtą, klientams suteikia naujas galimybes, kuriomis pasinaudoti nori daugelis.

„Specialiai šiai „Būstų medžioklei“ siūlėme įsigyti „Beta.lt“ nuolaidų kuponus. Jų buvo nupirkta beveik 40. Organizuodami šią akciją norėjome, kad klientai drąsiai investuotų į nekilnojamąjį turtą, kuris jiems patinka. Ši idėja visiškai pasitvirtino, ne vienas nuolaidų kuponu pasinaudojęs klientas, netrukus kelsis į naujus namus,“ – džiaugiasi „011“ NT vadovas.

M. Jaruševičius atskleidžia įmonės ateities planus „Būstų medžioklę“ rengti keturis kartus per metus, kad „Būstų medžiokle“ galėtų pasinaudoti ne tik kauniečiai, bet ir miesto svečiai ar svečiose šalyse gyvenantys tautiečiai.

„Šį kartą nesulaukėme didelio užsieniečių ir emigravusių lietuvių antplūdžio, jų susidomėjimas didžiausias būna pavasarį ir žiemos švenčių metu, todėl kitą „Būstų medžioklę“ rengsime prieš didžiąsias metų šventes. Periodiškas „Būstų medžioklės“ organizavimas pagerins retai Lietuvoje besilankančių asmenų galimybes įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje,“ – sako „011“ NT atstovas.

Žiemos „Būstų medžioklė“ pasiūlys dar daugiau ir didesnių nuolaidų, kuriomis bus galima pasinaudoti renkantis iš kiekvieną kartą augančio būstų skaičiaus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...