2011 Kovo 17

Užsienis

Sarkozy turi grąžinti pinigus rinkimas

veidas.lt

Libijos lyderio Muamaro Kadhafio (Muamaro Kadafio) sūnus trečiadienį pareiškė, kad “tam juokdariui” Prancūzijos prezidentui Nicolas Sarkozy (Nikola Sarkozi) teks “grąžinti mūsų pinigus”, kuriuos jis panaudojo savo pergalingai 2007 metų prezidento rinkimų kampanijai finansuoti.

Interviu “Euronews” Libijos lyderio sūnus Seifas al-Islamas (Seifas al Islamas) sakė, kad “mes turime visus įrodymus ir esame pasiruošę viską atskleisti”.

Tuo tarpu M.Kadhafi ištikimos pajėgos toliau spaudė Prancūzijos teisėtais šalies atstovais pripažintos opozicijos karius šalies rytuose.

“Sarkozy pirmiausia turi grąžinti pinigus, kuriuos paėmė iš Libijos savo rinkiminei kampanijai finansuoti”, – sakė M.Kadhafi sūnus, kai jo buvo paklausta apie Prancūziją, kuri drauge su Didžiąją Britanija siūlo į konfliktą įsikišti užsienio kariuomenei.

“Mes ją finansavome, turime visus įrodymus ir esame pasiruošę viską atskleisti. Pirmiausia mes norime, kad tas juokdarys sugrąžintų pinigus Libijos žmonėms, – sakė jis. – Jam buvo suteikta pagalba, kad jis galėtų jiems padėti. Tačiau jis mus nuvylė. Tegul grąžina mūsų pinigus. Turime visus bankų rekvizitus ir pervedimo operacijų dokumentus ir greitai viską paviešinsime”.

Prancūzijos prezidentūra atsisakė komentuoti šį pareiškimą.

Libijos valstybinė naujienų agentūra “Jana” neseniai pranešė, kad netrukus bus atskleista “didelė paslaptis”, kuri nulems N.Sarkozy žlugimą.

Antradienį M.Kadhafi sakė, kad jo “gerasis draugas” N.Sarkozy “išprotėjo”.

“Jis yra mano draugas, bet manau, kad jis išprotėjo. Jis serga psichologine liga”, – sakė M.Kadhafi interviu Vokietijos televizijos kanalui RTL.

“Taip kalba jam artimi žmonės. Jo patarėjai sako, kad jis kenčia dėl psichologinės ligos”, – pridūrė jis

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...