2010 Rugpjūčio 24

Pedofilijos byla

S. Stoma prašo ištirti E. Kūrio ir A. Paulausko įtaką pedofilijos byloje

veidas.lt

Seimo narys Saulius Stoma prašo laikinosios tyrimo komisijos dėl neteisėto poveikio teisėsaugos institucijoms atlikti tyrimą dėl buvusio Konstitucinio Tesimo pirmininko Egidijaus Kūrio bei Naujosios sąjungos pirmininko Artūro Paulausko bei jo aplinkos daryto poveikio rezonansinėje Kauno pedofilijos byloje.

Seimo nario teigimu, būtina atkreipti dėmesį ir išsklaidyti abejones dėl visuomenėje plačiai nuskambėjusių ir įtarimų sukėlusių faktų. “Įtariamojo A. Ūso advokatu dirbo Deivis Valiulis, buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vyriausiasis patarėjas, kai komitetui vadovavo Alvydas Sadeckas. Pastarasis žiniasklaidos yra kompromituojamai siejamas su viena ankstesne pedofilijos byla (Leonido Gotlibo). Advokato praktiką D. Valiulis yra atlikęs Artūro Paulausko kontoroje, buvo tos pačios partijos narys. Žinomi taip pat ir A. Paulausko bei kitos A. Ūso advokatės, buvusios prokurorės Loretos Kraujutaitienės ryšiai” – aiškina S. Stoma.

Parlamentaro nuomone, komisija privalo atsakingai ištirti šiuos ir kitus panašius įtarimus dėl kišimosi į pedofilijos bylą. Jis sako turintis ir konkrečios informacijos, kurią galėtų pateikti komisijai. “Tikiuosi, kad komisija atsakingai įvertins visuomenėje sklandančias pagrįstas abejones, kompetentingai ištirs bei sugebės patvirtinti arba paneigti šią informaciją” – sako S. Stoma.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...