2011 Gegužės 27

Reikia uždrausti kai kurią užsienio žiniasklaidą

veidas.lt

REUTERS

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad gali būti nutrauktas kai kurių užsienio žiniasklaidos priemonių, tarp jų Rusijos, darbas, ir apkaltino jas įtampos didinimu valiutos ir vartojimo rinkose.

Daugiausiai isterijos yra Rusijos žiniasklaidos priemonėse. Aš stebiu “mūsiškes” užsienio žiniasklaidos priemones, kurios čia, prezidento administracijos pastangomis, tapo vyraujančios, ir užsienio. Aš jų nevardysiu, nedidindamas jų populiarumo. Bet padarykite viską, kad daugiau šių žiniasklaidos priemonių nebebūtų mūsų teritorijoje. Ir ne todėl, kad mes norime joms užčiaupti burną, aš mačiau, kad visas ažiotažas kyla iš ten (iš žiniasklaidos priemonių”, – pareiškė A. Lukašenka penktadienį pasitarime dėl situacijos valiutos ir vartojimo rinkoje.

“Aš pacituosiu, ką apie mus rašo labiausiai suįžūlėjusios Rusijos žiniasklaidos priemonės”, – sakė A. Lukašenka.

“Man priekaištauja, kad aš skubiai palikau šalį ir pabėgau… Turima omenyje komandiruotė į Kazachstaną, kuri buvo numatyta prieš metus”, – pažymėjo prezidentas.

Pasak jo, “taip pat kaltinamas (Baltarusijos ministras pirmininkas Michailas) Miasnikovičius ir (Baltarusijos nacionalinio banko vadovas Piotras) Prokopovičius tuo, kad sėdi kaip pelės po šluota”.

“Skaičiuoja, kiek mes praradome ekonomikoje dėl devalvacijos, priekaištauja, kad mes vėl šantažuosime Rusiją”, – pažymėjo valstybės vadovas.

Be to, sakė jis, “Mes kaltinami tuo, kad žmonėms pernai padidinome darbo užmokesčius”.

“Na, ir išvada: A. Lukašenka pasveikino (Gruzijos prezidentą Michailą) Saakašvilį ir brolišką Gruzijos tautą Nepriklausomybės dienos proga. Ir abu užgriuvo revoliucinė banga, sugriovusi mitus, kurie buvo kuriami metų metais, ir mes (A.Lukašenka ir M.Saakašvilis) tapome likimo broliais”, – pareiškė Baltarusijos prezidentas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...