2010 Balandžio 06

Apklausa

Reikėtų reformuoti mokesčių politiką

veidas.lt

Reformos, vykstančios įvairiose srityse, netenkina žmonių. “Veido” užsakymu “Prime consulting” atlikta didžiųjų šalies miestų gyventojų apklausa atskleidė, kad beveik pusė norėtų reformuoti mokesčių politiką. Tačiau klausiami apie atstatydinti vertus ministrus žmonės finansų ministrei Ingridai Šimonytei yra atlaidūs. Jie greičiau iš pareigų atleistų kultūros ministrą Remigijų Vilkaitį. Niekas blogo žodžio negali pasakyti apie neseniai paskirtą sveikatos apsaugos ministrą Raimondą Šukį, tačiau sveikatos apsaugą reformuoti norėtų kas penktas.

Švietimo sistemos pokyčių norėtų tik kas dešimtas, bet švietimo ir mokslo ministru nepasitiki beveik kas penktas respondentas. Teismai ir prokuratūra žmonėms šiuo metu kelia kur kas mažiau rūpesčių nei probleminė socialinės apsaugos sritis, nors už ją atsakingas ministras Donatas Jankauskas sulaukė daug didesnio apklausos dalyvių palankumo nei krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. O net penki ministrai gali manyti, kad jiems žmonės priekaištų beveik neturi. Arba jų nepastebi.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...