2010 Balandžio 26

Rinkimai

Seimo rinkimuose dalyvautų pusė rinkėjų

veidas.lt

Jei šiuo metu vyktų Seimo rinkimai, juose tikrai dalyvauti ketina 52 proc. Lietuvos rinkėjų, dar 16 proc. teigia, kad galbūt juose dalyvautų.

Iš ketinančių balsuoti rinkėjų daugiausiai balsų surinktų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija -17,8 proc., rodo dienraščio “Lietuvos žinios” publikuojamos apklausos duomenys.

Toliau būtų Socialdemokratų partija su 16,5 proc. ir Darbo partija su 12,5 proc. rinkėjų balsų, partija “Tvarka ir teisingumas” gautų 8,9 proc. rinkėjų balsų.

Ketvirtadalis ketinančių dalyvauti rinkimuose žmonių kol kas yra neapsisprendę, kuriai partijai skirtų savo balsą.

Geriausiai rinkėjų yra vertinama prezidentės Dalios Grybauskaitės veikla (8,4 balo iš 10 galimų), blogiausiai kultūros ministro Remigijaus Vilkaičio veikla (3,3 balo).

Geriausiai vertinama Užsienio reikalų ir Krašto apsaugos ministerijų veikla (atitinkamai 6,1 ir 6 balai iš 10 galimų), blogiausiai – Energetikos (3,7 balo) ir Sveikatos apsaugos (4 balai) ministerijų veikla. Vidutinis visų ministerijų vertinimo balas – 4,9 balo.

Iš 13 tirtų valstybės institucijų geriausio įvertinimo sulaukė prezidentūra (7,2 balo), blogiausio – Seimas (3,2 balo). Visų tirtų institucijų vertinimo vidurkis – 5,2 balo.

Apklausa atlikta 2010 m. balandžio 13-21 d. d. bendrovių “Alfa Media” ir “Lietuvos žinios” užsakymu. Tyrimo analizę atliko bendrovė “Rinkos tyrimų centras”, apklausą – rinkos tyrimų bendrovė “Norstat”.

Tyrimo metu apklausti 1006 respondentai, maksimali imties statistinė paklaida yra 3,2 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...