2010 Spalio 09

Automobilių dalių mugė

Reginys, kurį verta pamatyti

veidas.lt

Parodos “Targi” istorijos pradžia sutampa su XXI amžiaus pradžia. Viskas prasidėjo tada, kai Lenkijoje, prie Varšuvos esančiame Cząstkov Mazowiecki miestelyje buvo pastatytas naujas, šiuolaikiškas “Inter Cars S.A.” logistikos centras, atidarytas 2000-aisiais. Kaip tik tada ir atsirado puiki galimybė logistikos centro teritorijoje surengti parodą automobilių tema. Nuo pat tokių parodų organizavimo pradžios “Inter Cars S. A.” lygiavosi į Vakarų Europos bendroves “Stahlgruber”, “Wessels Muller” arba “Trost”, tačiau nepamiršo išlaikyti savo unikalumo ir artumo Rytų Europos tikrovei. Juk, atvirai kalbant, paroda “Targi” – tai ne įprastas komercinis renginys, o labiau “naminė paroda”, skirta susipažinti su “Inter Cars” pasiūlymais, darbuotojais ir padedanti atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

Čia kartu su nemokamomis konsultacijomis ar naujausios automobilių servisų įrangos bei įrankių pristatymais visada organizuojami pramoginiai renginiai, pavyzdžiui, susitikimai su įžymiais žmonėmis, madų pristatymai, įvairiausi konkursai ir loterijos.

"Veido" archyvas

Devintoji atsarginių dalių, įrankių ir dirbtuvių įrangos mugė – tai seniausias tokio pobūdžio renginys Lenkijoje. Parodoje dalyvauja įmonės, kasdien bendradarbiaujančios su “Inter Cars S. A.”

"Veido" archyvas

Didelio susidomėjimo sulaukė automobilių paroda. Ekspozicijoje: sportiniai, senoviniai, retai sutinkami automobiliai

"Veido" archyvas

Žiūrovų aistras kaitino ir traukos lenktynės (kitaip vadinamos ¼ mylios lenktynėmis) bei šonaslydžio (angl. drifting) pasirodymai. Norintieji patys galėjo dalyvauti šonaslydžio rungtyje

"Veido" archyvas

Didžiausias Rytų Europoje “Inter Cars” logistikos centras, esantis Cząstków Mazowiecki miestelyje yra pastatytas remiantis naujausiais standartais. Jis dirba kiaurą parą, t.y. ištisas 24 valandas per parą. Šio sandėlio vertė – per 40 milijonų eurų, plotas 17 tūkstančių kvadratinių metrų.

"Veido" archyvas

Sunkiosios technikos zona pritraukė besidominčius komerciniais automobiliais ir sunkvežimiais. Čia vyko ir konkursų: užduotys – traukti sunkvežimį arba pakeisti padangas. Iš arti buvo galima apžiūrėti įvairiais piešiniais išdailintus sunkvežimius ir puspriekabes

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...