2011 Balandžio 19

Seimas

R.Žilinskas palieka Krikščionių frakciją

veidas.lt

Parlamentaras Rokas Žilinskas antradienį palieka opozicinę Seimo Krikščionių partijos frakciją.

“Išstojau iš partijos ir išėjau iš frakcijos”, – BNS sakė politikas.

Jis kol kas dirbs Mišrioje Seimo narių grupėje.

R.Žilinsko pareiškimą dėl pasitraukimo iš frakcijos perskaičius Seimo salėje, Krikščionių partijos frakcijoje liks aštuoni nariai.

“Pastaruoju metu man darėsi vis sunkiau sutarti su šios partijos vadovais dėl Lietuvai būtinų sprendimų, ypač energetikos srityje. Todėl suprantama, kad palieku Krikščionių partiją ir jos frakciją ieškodamas politinės jėgos, su kuria galėčiau konstruktyviai ir produktyviai dirbti”, – pranešime spaudai Seimo narys.

Krikščionių partija praėjusią savaitę išplatino pranešimą, kad R.Žilinskas, remiantis partijos Etikos komisijos išvada, šalinamas iš partijos narių jam “dar kartą nusižengus etikai ir sukompromitavus Seimo nario vardą”. Parlamentaras tokį partijos sprendimą vadina farsu, per kurį buvo pažeistos procedūros, bet ir “krikščioniškos moralės principai, kuriuos propaguoja Krikščionių partija”.

“Ką reiškia “dar kartą nusižengus etikai”? Kada aš dar buvau pripažintas jai nusižengęs? – viešame pranešime stebisi R.Žilinskas. – Ir kur yra įrodymai, kad etikai nusižengiau dabar?”

Seimo narys mano partijos vadovybei neįtikęs dėl įsitikinimų.

Krikščionių partija praėjusį ketvirtadienį pranešė iš savo gretų pašalinusi R.Žilinską, naujienų portalams superlt.lt ir lrytas.lt paskelbus vaizdo medžiagą, kurioje skelbiama, kad R.Žilinskas galimai būdamas neblaivus trečiadienį vedė Seimo Atominės energetikos komisijos posėdį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...