2010 Gegužės 24

Pedofilijos byla

R. Petrauskas Venckų namų apgultį vertina neigiamai

veidas.lt

Laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas teigia labai neigiamai vertinąs situaciją Garliavoje, kur prie Venckų namų susirinkę žmonės neleidžia išvežti mirusio kauniečio Drąsiaus Kedžio mažametės dukros susitikti su motina Laimute Stankūnaite.

“Labai neigiamai, teisinėje valstybėje neturėtų tokių dalykų būti”, – pirmadienį per spaudos konferenciją sakė R.Petrauskas.

Anot jo, susirinkę žmonės pažeidžia pačių Kedžių ir mergaitės teises į laisvą judėjimą.

Teisėsaugininko teigimu, tarnybinis patikrinimas Generalinėje prokuratūroje dėl Kauno prokurorų veiksmų tiriant Kauno pedofilijos bylą turėtų būti baigtas trečiadienį, ir tuomet generaliniam prokurorui bus pateikta galutinė medžiaga, kurią išanalizavęs jis ir priims galutinį sprendimą.

R.Petrauskas BNS yra sakęs, kad po šito patikrinimo turėtų paaiškėti Kauno apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro Kęstučio Betingio likimas – ar jis liks vadovauti Kauno prokurorams, ar jam bus skirta kokia nors nuobauda, tarp kurių yra ir atleidimas iš pareigų, pažeminimas pareigose, papeikimas, kvalifikacinio laipsnio pažeminimas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...